https://pgen.pl/assets/cache/f68894a31002e11c8f3bbc8706c3c195_750_319_optim.jpg

Odkryj stałe atrakcje PGE Narodowego

W związku z pytaniami kierowanymi do PL.2012+, operatora PGE Narodowego, o Oceanarium Prehistoryczne 3D uprzejmie informujemy, że ta atrakcja od 1 września 2016 r. jest niedostępna na terenie naszego obiektu. Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, dostępną przez 7 dni w tygodniu - wycieczkami z przewodnikiem oraz Miniaturowym Światem, czyli mobilną makietą kolejową.

Dla młodych i starszych fanów futbolu oraz dla miłośników wycieczek i gier terenowych przygotowaliśmy super atrakcję "Mikołajkową Trasę Piłkarza". To propozycja dla osób, które chciałyby w oryginalny sposób obdarować bliskich. Podarunki można ukryć w zakamarkach PGE Narodowego i dodatkowo sprezentować grę w poszukiwania prezentu w miejscach, w których Robert Lewandowski, czy Arkadiusz Milik przeżywali największe piłkarskie emocje. 

Obok "Mikołajkowej Trasy Piłkarza" dla wszystkich zwiedzających przygotowano cztery trasy wycieczek po obiekcie: piłkarza, ekskluzywną, historyczną, znanych i lubianych oraz punkt widokowy na górnej trybunie stadionu.

Mobilna makieta kolejowa na PGE Narodowym to blisko kilometr torów metrów torów i 14 kilometrów przewodów! Całość dopełnia ponad 40 lokomotyw oraz setki wagonów i figurek ludzi oraz zwierząt, a także dziesiątki budynków zbudowanych na makiecie - a wszystko to 87 razy mniejsze niż w rzeczywistości, czyli w standardzie H0. Całą makietą steruje centralny komputer, który pozwala na bezkolizyjne poruszanie się kilkunastu składów pociągów jednocześnie. Komputer odpowiada też za wszelkie elementy infrastruktury jak oświetlenie, rozjazdy, szlabany, a nawet dźwięk silnika w lokomotywach spalinowych. Część ekspozycji ma charakter interaktywny - na przykład zwiedzający może uruchomić w budynku tartaku piłę spod której sypią się iskry.

Link skrócony: www.stdn.pl/b000f

Co o tym sądzisz?