Warszawska Liga Deskorolki – przystanek styczeń

04 stycznia 2017
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Zapraszamy już 08.01.2017 o godz. 13.00 – 15.00 na Skatepark Zimowego Narodowego. Wszyscy uczestnicy WLD trakcie trwania ligi mogą brać udział w bezpłatnych treningach pod okiem instruktorów Szkoły Deskorolki GoSKATE i skorzystać z podpowiedzi doświadczonych skejtów.

W czasie warsztatów prezentowane są nowe triki do zaliczenia w kolejnym (miesiącu) etapie ligi.
W trakcie treningów prowadzone są również pokazy sprzętu deskorolkowego, omawiane zasady bezpieczeństwa na deskorolce, prezentacje doboru i korzystania z kasków i ochraniaczy.

Wydarzenie adresowane jest do młodych skejtów w wieku 6 – 15 lat, zarówno chłopców jak i dziewcząt. Jest to cykl treningów i zawodów deskorolkowych, których celem jest popularyzacja deskorolki wśród najmłodszych Warszawiaków.

Liga trwa od listopada 2016 do marca 2017. W każdym miesiącu uczestnikom w trakcie bezpłatnych warsztatów deskorolkowych prezentowanych jest 5 trików do wykonania. Są one także dostępne online na www.facebook.com/WLDeskorolki Spośród przedstawionych trików uczestnik musi zaliczyć min. 3, a ich wykonanie udokumentować w formie pliku video i zamieścić na FanPage Warszawskiej Ligi Deskorolki. Konieczne jest podanie swojego imienia i nazwiska, miesiąca zaliczenia oraz oznaczenie pliku #ligadeskorolki.
Każdy zaliczony trik to punkty, które gromadzić będą uczestnicy tworząc ranking WLD.
Aby dać szansę wszystkim zainteresowanym skejtom, współzawodnictwo w lidze odbywać się będzie w dwóch grupach: początkującej i jeżdżącej.
Zakończeniem WLD będą zawody, w których wystartuje czołówka młodych skejtów wyłoniona na podst. rankingu.

Co o tym sądzisz?