PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland: 30 tysięcy sprzedanych biletów

17 stycznia 2017
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Ponad połowa biletów została sprzedana na 2017 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Już wkrótce czterech naszych reprezentantów, którzy 13 maja będą walczyć na PGE Narodowym w Warszawie, weźmie udział w przedsezonowym zgrupowaniu z pozostałymi członkami reprezentacji Polski.

22 stycznia żużlowa reprezentacji Polski rozpocznie przygotowania do sezonu w Szklarskiej Porębie. Bartosz Zmarzlik, Piotr Pawlicki, Maciej Janowski i Patryk Dudek - podobnie jak pozostali zawodnicy - skupią się na treningach na nartach biegowych w Jakuszycach i nartach zjazdowych w Harrachovie. Poza tym, do dyspozycji będą mieli salę treningową i odnowę biologiczną – Trwa intensywny czas przygotowań – mówi Bartosz Zmarzlik, który przed wyjazdem na zgrupowanie spotka się z dziennikarzami w Warszawie, gdzie będzie gościł w dwóch rozgłośniach radiowych i kilku redakcjach gazet.

Zainteresowanie uczestnikami cyklu Grand Prix w stolicy jest coraz większe – Z całą pewnością można powiedzieć, że nasi żużlowcy trafiają do coraz poczytniejszych tytułów i wiedzą, że sukces sportowy pociąga też za sobą zainteresowanie mediów – dodaje Przemysław Szymkowiak, media menedżer warszawskiej Grand Prix. Poczynaniom czwórki polskich uczestników Grand Prix w Szklarskiej Porębie, będzie przyglądała się ekipa PZMtv. Kibice, którzy chcą zadać pytania Patrykowi Dudkowi, Bartoszowi Zmarzlikowi, Maciejowi Janowskiemu i Piotrowi Pawlickiemu, mogą to zrobić w mediach społecznościowych (SGPnarodowy) ze specjalnym hasztagiem #zapytaj (nazwisko zawodnika).

Bilety na 2017 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland na PGE Narodowym, można nabyć w punktach sprzedaży bezpośredniej (salony Empik i punkty STS w całej Polsce), a także za pośrednictwem strony www.kupbilet.pl. Biuro PZM-Travel przygotowało dla kibiców specjalne oferty pakietowe, składające się z zakwaterowania w warszawskich hotelach różnych kategorii (1-4 gwiazdki) oraz biletów wstępu na zawody. Więcej informacji na www.pzmtravel.com.pl. Numery kontaktowe pod, którymi udzielane są szczegółowe informacje to 228498449 i 228496904.