VERVA Street Racing wygrywa w międzynarodowym konkursie "Eventex"

25 stycznia 2017
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

VERVA Street Racing z pierwszą nagrodą w kategorii Best Sporting Event, w międzynarodowym konkursie "Eventex". Od 2013 roku impreza organizowana jest na PGE Narodowym.

Agencja "Walk", która była organizatorem Verva Street Racing w 2016 roku, dodatkowo otrzymała Grand Prix w kategorii "Najlepszy event roku". Zeszłoroczna edycja Verva Street Racing na PGE Narodowym zgromadziła ponad 100 tysięcy widzów. Wystawy czynne były przez cały dzień, a w sumie w 23 strefach podziwiać można było ponad 600 pojazdów – od polskich i europejskich klasyków, poprzez legendarne auta zza oceanu, na samochodach Jamesa Bonda kończąc. Entuzjastów najnowszych produkcji przyciągnęła wystawa "Samochody marzeń". Imprezę organizowaną przez PKN Orlen rozpoczął spektakularny drifting Kuby Przygońskiego w Toyocie GT86 o mocy 1068 koni mechanicznych. Emocje rosły, a po ekscytujących występach Kuby przyszedł czas na drift wielkiej ciężarówki, zapierające dech w piersiach motocyklowe akrobacje i wyścig Rallycross.

Na zeszłorocznej edycji VERVA Street Racing ogromnym zainteresowaniem cieszyły się koncerty polskich gwiazd, które po raz pierwszy towarzyszyły flagowej imprezie PKN Orlen. Na scenie wystąpili Afromental, Cleo, Grzegorz Hyży oraz Margaret. Zakończenie imprezy uświetnił występ Kayah oraz spektakularny pokaz fajerwerków.