Studenci FIFA/CIES Sport Management Programme z prestiżową nagrodą

25 stycznia 2017
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Trzech studentów Akademii Leona Koźmińskiego zwyciężyło w prestiżowym konkursie "Award of the 2017 FIFA/CIES International University Network Prize". PGE Narodowy jest partnerem kierunku w Polsce.

Jury wybrało pięć projektów do klasyfikacji generalnej. Wśród nich znalazły się, m.in. prace z Buenos Aires, Caracas i Moskwy. Po starannym rozważeniu wszystkich projektów, w konkursie zwyciężyło trzech studentów z Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie: Joanna Błoch, Szymon Kabatnik i Łukasz Krawczyk. Zwycięska praca ma na celu wdrożenie platformy komunikacyjnej, która jest stworzona do optymalizacji wiedzy po karierze byłych sportowców, pomagając im nawiązać kontakt z amatorami, wykorzystując przy tym swoją wiedzę szkoleniową.

W ramach nagrody, studenci otrzymali możliwość wyjazdu do Szwajcarii, odwiedzenia Fifa "House of football", siedzibę CIES w Neuchatel i zaprezentowania swojego projektu podczas 17 edycji "FIFA Master class".

FIFA/CIES Sport Management Programme to unikalny program stworzony z myślą o rozwoju dyscypliny zarządzania sportem z wykorzystaniem najnowszej wiedzy i najlepszych praktyk. FIFA/CIES International University Network zrzesza obecnie kilkanaście uczelni wyższych z całego świata, które realizują program w oparciu o lokalną sytuację obszaru zarządzania w branży sportowej. Absolwenci programu mogą ubiegać się o stypendium FIFA Master. Zajęcia odbywają się także na terenie PGE Narodowego, który jest również partnerem kierunku w Polsce.

Więcej informacji dotyczących programu studiów, znajdziecie na stronie www.kozminski.edu.pl.
Źródło: www.cies-uni.org