Korzystaj ze zniżek ze swoją kartą sportową!

26 stycznia 2017
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Sprawdź czy Twoja karta umożliwia do skorzystania ze zniżki.

Klienci posiadający kartę Benefit MultiSport Plus, MultiSport Kids, VanityStyle FitProfit oraz FitSport mogą bezpłatnie nabyć bilety na lodowiska. Z oferty wyłączone są Poranki dla Dzieci z Kinder Pingui (z animatorem) oraz Disco Lodowisko z 4FUN.TV. Oferta nie obejmuje innych atrakcji Zimowego Narodowego (Górka Lodowa, Curling, Bumper Cars, Skatepark) oraz wypożyczenia sprzętu sportowego.

Klienci posiadający Multipakiety OK System, mogą bezpłatnie nabyć bilety na lodowisko oraz na curling w cenie 5zł. Z oferty wyłączone są Poranki dla Dzieci z Kinder Pingui (z animatorem) oraz Disco Lodowisko z 4FUN.TV. Oferta nie obejmuje innych atrakcji Zimowego Narodowego (Górka Lodowa, Bumper Cars, Skatepark) oraz wypożyczenia sprzętu sportowego.

Bilet można nabyć wyłącznie w kasach stacjonarnych Zimowego Narodowego w dniu wejścia (bilet wyłącznie na najbliższy nierozpoczęty slot z dostępnymi biletami w bieżącym dniu). Posiadanie karty MultiSport Classic, MultiActive, nie upoważnia do skorzystania z oferty. Posiadanie karty nie gwarantuje dostępności biletów.