ICE BOUNCE na Zimowym Narodowym!

26 stycznia 2017
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

TEGO JESZCZE NIE BYŁO! Już w najbliższą środę, 1 lutego o godzinie 19:30 odbędzie się klubowa impreza na łyżwach w rytmach house na Zimowym Narodowym. Imprezę poprowadzą doskonale znani warszawskim klubowiczom dje - Monky&Saineer!

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy imprezę wprost z warszawskiego zagłębia klubowego! Już 1 lutego na Zimowym Narodowym o godzinie 19:30 na żywo zagrają Monky & Saineer!

Monky & Saineer - pochodzą z Warszawy, grają razem od 2013 roku. Ich styl muzyczny to house poczynając od starych hitów po nowe deep'owe brzmienia. Grali już w wielu miejscach na mapie Polski. Rezydenci warszawskich klubów Bank oraz Room 13, a już niedługo usłyszy ich cały Zimowy Narodowy.

Warto oderwać się od wkuwania do sesji i przyjść zrelaksować się przy klubowych beat’ach jeżdżąc na łyżwach.  Środa to mały piątunio, dlatego warto zacząć weekend razem z Zimowym Narodowym na ICE BOUNCE!

Więcej informacji na temat imprezy można znaleźć na Facebooku, tam też będą prowadzone konkursy, w których do wygrania są bilety na Zimowy Narodowy.
https://www.facebook.com/events/1781870312136981/
Co o tym sądzisz?