Wielkie piłkarskie święto na PGE Narodowym

31 stycznia 2017
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Wszystkich miłośników piłki nożnej zachęcamy do udziału w pierwszych w Polsce i Europie targach poświęconych tej dyscyplinie sportu. Przyjdź na Międzynarodowe Targi Piłkarskie "Świat Piłki", które już 7-9 kwietnia odbędą się na PGE Narodowym.

Głównym tematem targów będzie piłka nożna oraz zagadnienia z nią związane. Do udziału w targach zostali zaproszeni wystawcy reprezentujący 26 branż - począwszy od producentów sprzętu oraz odzieży sportowej i odżywek, poprzez akademie piłkarskie, agencje trenerskie i kluby sportowe, aż po medycynę sportową.


Gościem specjalnym podczas jednego dnia targów będzie Jerzy Dudek, który jest ich twarzą (podobnie jak trener Tadeusz Pawłowski). Fani będą mieć okazję do wspólnej, pamiątkowej fotografii lub autografu, a także ustawić się w kolejce po jedną z książek Jerzego Dudka ("Pod presją", "nieREALna kariera"). Wieczorem gość specjalny opowie o przebiegu swojej kariery, najciekawszych jej momentach, a także o transferach do najlepszych klubów.

Międzynarodowe Targi Piłkarskie "Świat Piłki" będą atrakcją zarówno biznesową (dla wystawców i ich kontrahentów), jak i rozrywkową (dla kibiców i miłośników piłki nożnej). Wystawom podczas targów towarzyszyć będą konferencje, seminaria szkoleniowe oraz panele dyskusyjne. Więcej informacji dotyczących targów, harmonogramu i wystawców, znajdziecie pod adresem www.worldfootballexpo.com.pl. Bilety dostępne na www.ticketpro.pl.