Bilety na Ceremonię i Mecz Otwarcia EUROVOLLEY POLAND 2017

03 lutego 2017
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Polski Związek Piłki Siatkowej informuje, że ustalona została struktura cen biletów na Ceremonię i Mecz Otwarcia CEV Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2017. Inaugurujący mistrzostwa Starego Kontynentu mecz Polska - Serbia odbędzie się 24 sierpnia 2017 r. na PGE Narodowym.

Ceny biletów (w zależności od kategorii) będą kształtować się następująco: 40, 70, 100, 130, 160, 190 złotych na koronie PGE Narodowego oraz 250, 300 i 400 złotych na okalających boisko trybunach położonych na płycie areny. Zarząd PZPS postanowił również, że ze względu na trwające procedury prawne i techniczne, sprzedaż biletów na Ceremonię i Mecz Otwarcia CEV Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn – EUROVOLLEY POLAND 2017 rozpocznie się po zakończeniu tych procedur.

Przypominamy też, że dla fanów regularnie wpierających siatkarskie reprezentacje Polski uruchomione zostaną przedsprzedaże na Ceremonię i Mecz Otwarcia Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn - EUROVOLLEY POLAND 2017, które odbędą się 24 sierpnia 2017 roku na PGE Narodowym.

W przedsprzedażach uczestniczyć będą mogły osoby, które:
  • 1. Nabyły lub nabędą jakikolwiek bilet/bilety na inne mecze EUROVOLLEY POLAND 2017: grupowe, play off, ćwierćfinałowe, półfinałowe, o medale (z wyjątkiem terminów, w których prowadzona będzie przedsprzedaż na Ceremonię i Mecz Otwarcia EUROVOLLEY POLAND 2017 na PGE Narodowym).
  • 2. W latach 2015-2017 drogą internetową nabyły bilety na mecze z udziałem reprezentacji Polski (kobiet i mężczyzn) i wyraziły zgodę na otrzymywanie newslettera eBilet.pl.

Każdy z kibiców spełniających jeden z powyższych kryteriów otrzyma specjalny link umożliwiający udział w przedsprzedaży. Przedsprzedaże uruchamiane będą na 24 godziny przed rozpoczęciem sprzedaży otwartej. Planowane są trzy transze wprowadzania biletów do sprzedaży na Ceremonię i Mecz Otwarcia EUROVOLLEY POLAND 2017 na PGE Narodowym, i każdą z nich poprzedzać będzie przedsprzedaż. Bilety na wszystkie fazy turnieju w Gdańsku, Szczecinie, Katowicach i Krakowie dystrybuowane są przez serwis eBilet.

Stosujemy różnego rodzaju formy sprzedaży promocyjnej:
  • bilety rodzinne i grupowe (3+1),
  • bezpłatny wstęp dla dzieci do lat 2,
  • bezpłatny wstęp dla osób niepełnosprawnych, a dla ich opiekunów ze zniżką 50% cenie biletu najniższej kategorii.

Podczas EUROVOLLEY POLAND 2017 z udziałem szesnastu najlepszych drużyn Starego Kontynentu rozegranych zostanie 36 spotkań: 24 w fazie grupowej, 4 barażowe, 4 ćwierćfinałowe, 2 półfinałowe oraz potyczki o trzecie i pierwsze miejsca mistrzostw Europy.

Podczas przyszłorocznej rywalizacji w Polsce (Gdańsk, Szczecin, Katowice, Kraków) zobaczymy naturalnie wszystkich medalistów ostatniej edycji mistrzostw Starego Kontynentu: Francuzów, Słoweńców, Włochów – również wicemistrzów olimpijskich, a także: Polskę - Mistrzów Świata 2014, Serbię - zwycięzców Ligi Światowej 2016, zawsze klasowy zespół Rosji, ambitne drużyny Bułgarii, Niemiec, Belgii, Finlandii i nieobliczalne zespoły Czech, Słowacji, Estonii, Hiszpanii, Turcji i mającej piękne tradycji Holandii.

EUROVOLLEY POLAND 2017 będzie okazją do przeżywania kolejnych, wspólnych, wyjątkowych emocji podczas rywalizacji z udziałem najlepszych drużyn Starego Kontynentu i towarzyszenia reprezentacji Polski w drodze na podium, tak jak to miało miejsce przed dwoma laty podczas polskich - złotych mistrzostw świata.

Łącznie do kibiców na EUROVOLLEY POLAND 2017 trafi niemal 230 000 biletów. Odpowiednio w Gdańsku: ponad 40 000, Szczecinie: około 11 000, Katowicach: prawie 44 000 i Krakowie: niemal 75 000, a na Ceremonię i Mecz Otwarcia na PGE Narodowym ponad 60 000.