Bartosz Zmarzlik odpowiadał na pytania kibiców

09 lutego 2017
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Podczas pobytu na zgrupowaniu reprezentacji Polski w Szklarskiej Porębie Bartosz Zmarzlik odpowiadał na pytania kibiców skierowane do niego w internecie.

Reprezentant Polski odpowiadając na pytanie o to kogo, jadąc na motocyklu, nie lubi mieć za plecami, mówił m.in. o tym, że najlepiej jeździć z przodu i daleko uciekać. Pytano go także o rywali, możliwość zmiany barw klubowych, występy w zawodach na lodzie, a także o to co chciałby robić w życiu, gdyby nie był żużlowcem.

- Sztuczne tory: wyzwanie czy łatwizna? – brzmiało jedno z pytań, które dało do myślenia żużlowcowi: - Łatwizna to to nie jest, jakieś małe wyzwanie na pewno tak – powiedział m.in. Bartosz Zmarzlik.


Przypomnijmy, że Bartosz Zmarzlik wespół z Piotrem Pawlickim, Maciejem Janowskim i Patrykiem Dudkiem wystartuje w tegorocznym cyklu FIM Speedway Grand Prix. W Polsce będzie można go obejrzeć pierwszy raz w ramach tej rywalizacji 13 maja w Warszawie. Wcześniej odbędzie się inauguracja cyklu na torze w słoweńskim Krsko.

Bilety na 2017 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland ciągle można kupować  w punktach sprzedaży bezpośredniej (salony Empik i punkty STS w całej Polsce), a także za pośrednictwem strony kupbilet.pl/sgp2017.