Actimel z promocją loterii na Zimowym Narodowym

15 lutego 2017
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią spotkania ze znajomymi na świeżym powietrzu i wypady za miasto. A gdyby tak wybrać się na wycieczkę nowym, wyjątkowym Mini Cabrio? Odważcie się wygrać Mini Cabrio z Actimelem! Zastanawiacie się, jak by było? Sprawdźcie to na Zimowym Narodowym!

Od 4 do 26 lutego goście Zimowego Narodowego mogą przymierzyć się do głównej nagrody w trwającej zimowej loterii Actimela – MINI Cabrio. Ten wyjątkowy samochód stoi już na płycie Zimowego Miasteczka. Każdy może do niego wsiąść!

Poczuj wiatr we włosach i sprawdź, jak byś wyglądał ze swoją ekipą w tym kultowym samochodzie. W weekendy przy aucie stoi gifbudka, dzięki której można zrobić świetne ujęcia na tle zimowej Warszawy i wrzucić je na swój profil społecznościowy. Również w weekendy na płycie Zimowego Narodowego goście mogą spróbować pysznych produktów Actimela.

Aby wziąć udział w konkursie i wygrać MINI Cabrio, wystarczy kupić Actimela i sprawdzić, czy pod wieczkiem znajduje się ikonka kabrioletu. Jeśli nie, nadal istnieje szansa na wygraną. Wystarczy zarejestrować paragon, który jest dowodem zakupu na www.cabrio.actimel.pl i zwiększyć swoją szansę na wygraną.


Co o tym sądzisz?