KSW Colosseum Media Day

21 lutego 2017
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Najlepsi zawodnicy mieszanych stuk walki spotkali się dzisiaj z przedstawicielami mediów podczas KSW Colosseum Media Day na PGE Narodowym. 27 maja zaprezentują swoje umiejętności podczas największej gali KSW w historii.

Wśród zawodników biorących udział w KSW Colosseum Media Day znaleźli się, m.in. Mariusz Pudzianowski, Fernando Rodrigues Jr., Damian Janikowski, Marcin "Różal" Różalski, Borys Mańkowski i Mamed Khalidov. Zawodnicy odpowiadali na pytania dotyczące, m.in. formy i rywali – Piętnaście minut temu dowiedziałem się, kto będzie moim przeciwnikiem. Od razu buzia mi się uśmiechnęła, zobaczycie, będzie wesoło – powiedział Mariusz Pudzianowski. Dziennikarze dopytywali sportowca, czy jego rywal prezentuje wyższy poziom sportowy od Popka (rywal Mariusza w poprzedniej walce KSW) – Poproszę następne pytanie – odpowiedział Pudzianowski. Zawodnik odniósł się również do występu na PGE Narodowym – Kiedy zaczynaliśmy współpracę z KSW 8 lat temu przez myśl mi nie przeszło, że może będę walczył kiedyś na PGE Narodowym. Występowałem na arenach gdzie było 20 tysięcy ludzi, ale występ przed prawie 60 tysięczną publicznością to ukoronowanie moich 20 lat zawodowego sportu.

Już 27 maja na PGE Narodowym fani mieszanych sztuk walki zobaczą najbardziej znane nazwiska organizacji KSW. Do okrągłej klatki wejdzie mistrz KSW w wadze średniej Mamed Khalidov, najsilniejszy zawodnik MMA na świecie Mariusz Pudzianowski oraz mistrz KSW w wadze ciężkiej Fernando Rodrigues Jr. W warszawie w MMA zadebiutuje też medalista olimpijski w zapasach Damian Janikowski. Bilety na galę dostępne na stronie eBilet.pl