Popek Monster vs Robert Burneika na KSW Colosseum

27 lutego 2017
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników KSW Popek Monster, powróci do klatki na KSW 39 Colosseum, które już 27 maja obędzie się na PGE Narodowym w Warszawie. Podczas największej gali MMA w Europie naprzeciw ekscentrycznego rapera stanie niepokonany w MMA, niezwykle popularny kulturysta Robert Burneika.

Popek powrócił do zawodowych walk w zeszłym roku, kiedy to w jednej z najchętniej oglądanych walk w historii KSW zmierzył się z Mariuszem Pudzianowskim. Były strongman okazał się lepszy od gwiazdora muzyki, pokonując go już w pierwszej odsłonie. Teraz 39-latek będzie chciał powrócić na drogę zwycięstw i udowodnić swoim licznym fanom, że potrafi wygrywać w klatce KSW.

Rok młodszy kulturysta, Robert Burneika stoczył do tej pory dwie zawodowe walki i obie zwyciężył przed czasem. W debiucie w 2012 roku "Hardkorowy Koksu" nie dał większych szans znanemu bokserowi Marcinowi Najmanowi, zmuszając go poddania po ciosach w drugiej odsłonie. W kolejnej zawodowej walce, Litwin uporał się z Dawidem Ozdobą.


Pierwsza pula biletów w cenach od 25 zł, jest dostępna na eBilet.pl.

Co o tym sądzisz?