Ekstremalny PGE Narodowy - Akcja Paka 2017

10 marca 2017
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

12 marca paralotniarze po raz kolejny odwiedzą Ekstremalny PGE Narodowy, aby wietrzyć swoje spadochrony i ćwiczyć ich wyrzucanie w symulowanej sytuacji awaryjnej. Zobacz video z poprzedniej edycji "Akcji Paka"!

Szkoła paralotniowa "Cloudbase" z Warszawy wraz z firmą "Sky Tech" organizuje w gościnnych przestrzeniach PGE Narodowego kolejną "Akcję Paka". Wydarzenie jest skierowane do paralotniarzy, którzy chcą wykonać ćwiczenia, polegające na użyciu spadochronu ratunkowego. Spadochrony będą otwierane podczas zjazdu kolejką tyrolską, której liny są rozwieszone przez całą długość areny. 236 metrów zjazdu pod kopułą PGE Narodowego z prędkością do około 60 km/h, pozwala wypróbować działanie sprzętu paralotniowego na progu kolejnego sezonu. Piloci będą mogli sprawdzić i przećwiczyć swoje reakcje w symulowanej sytuacji awaryjnej.

W wydarzeniu weźmie udział około 60 paralotniarzy, głównie z rejonu Warszawy, a także przyjezdnych z całego kraju. Kolejka tyrolska na PGE Narodowym (znana bardziej jako Ekstremalny PGE Narodowy) jest najlepszym w Polsce miejscem do tego typu szkolenia. Zjazdy będą odbywały się w godzinach 11.00-12.30, 14.00-15.30 oraz 17.00-18.30. Każdy odwiedzający może również skorzystać z kolejki tyrolskiej tego dnia. Pomiędzy kolejnymi seriami w rzucaniu ”paczki”, Ekstremalny PGE Narodowy będzie działać normalnie.

Ćwiczenia są bardzo widowiskowe, w związku z tym zapraszamy wszystkich fanów paralotniarstwa do obserwowania "Akcji Paka" na PGE Narodowym. Wystarczy w niedzielę wybrać się na zlokalizowany na górnej trybunie PGE Narodowego punkt widokowy, skąd rozpościera się doskonały widok na całą nieckę areny. Bilety można kupić online za pośrednictwem strony www.sklep.pgenarodowy.pl oraz bezpośrednio w kasach PGE Narodowego.


Co o tym sądzisz?