https://pgen.pl/assets/cache/f39a194e71a34403ab69184d3207ec57_750_319_optim.jpg
"Zostań sędzią" pod patronatem PGE Narodowego

To już III edycja Warszawskich Mistrzostw "Zostań sędzią", organizowanych przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Projekt, realizowany przez członków "SKN Zarządzania w Sporcie" we współpracy z PZPN "Łączy nas piłka" i pod patronatem PGE Narodowego, jest adresowany do wszystkich pasjonatów piłki nożnej i jej zasad.

Konkurs odbędzie się 23 marca, o godzinie 18.00 w gmachu SGH. W ramach głównej nagrody, zwycięzca będzie miał możliwość obejrzenia finałowego meczu Pucharu Polski na PGE Narodowym w strefie VIP, a także spotka się z sędziami prowadzącymi to spotkanie.

Na czym polega konkurs? Pierwszy etap to test opracowany przez Kolegium Sędziów PZPN składający się z 30 pytań. Uczestnik będzie musiał wykazać się wiedzą dotyczącą podejmowania decyzji w konkretnych sytuacjach boiskowych oraz znajomością bardziej teoretycznych przepisów. Najlepsi w pierwszym etapie przejdą do kolejnej fazy, w której oprócz pytań testowych pojawi się część ustna polegająca na podjęciu decyzji sędziowskiej po obejrzeniu materiału wideo. Uczestnik będzie miał zaledwie 5 sekund na odpowiedź, co pozwoli poczuć mu się jak prawdziwy sędzia. Wygrywa osoba, która zgromadzi największą liczbę punktów w dwóch fazach konkursu. Warto podkreślić, że o poziom merytoryczny konkursu zadba PZPN, co gwarantuje wysoką jakość przeprowadzenia mistrzostw.


Organizatorzy nagrodzą trzech najlepszych uczestników:
  • zwycięzca będzie miał możliwość obejrzenia finałowego meczu Pucharu Polski na PGE Narodowym w strefie VIP, a także spotka się z sędziami prowadzącymi to spotkanie,
  • osoba, która zajmie drugą pozycję otrzyma karnet BeActive,
  • dla najlepszych zawodników, organizatorzy przygotowali medale z wygrawerowanym logiem WMZS, dyplomy i książki o tematyce sportowej.

Link skrócony: www.stdn.pl/bfd0e

Co o tym sądzisz?