https://pgen.pl/assets/cache/e921ac9c11c721e1ed738a35f1dded02_750_319_optim.jpg
Kartingowy Narodowy powrócił!

Lubisz prędkość i adrenalinę? Gokarty na PGE Narodowym wystartowały 1 kwietnia!

Dla spragnionych wyścigowych emocji i atrakcji na świeżym powietrzu, PGE Narodowy przygotował wiosenno-letnią atrakcję wyścigową - pierwszy w Warszawie asfaltowy tor wyścigowy dla dzieci i dorosłych. Już od soboty na placu od strony ul. Siwca (brama nr 9) czekać będą na Was najnowocześniejsze gokarty, wiodącego producenta marki CRG o mocy 10 KM. Tor wyposażony został w najwyższej jakości precyzyjny system pomiaru czasu z dokładnością do 0,001 s, który zintegrowany jest z systemem kartingowym, dzięki czemu możemy na bieżąco śledzić swoje osiągnięcia na wyświetlaczach zlokalizowanych na kierownicy gokarta oraz on-line. Długi i szeroki tor został zaprojektowany w sposób, który zapewnia maksimum bezpieczeństwa. Tor wyposażony jest w nowoczesny system band wykonanych z energochłonnego materiału, dodatkowo dysponuje elektronicznym systemem bezpieczeństwa, który jest w stanie wyłączyć wszystkie pracujące gokarty jednym przyciskiem na pilocie. Położenie toru pozwala cieszyć się przepiękną panoramą na oświetlone centrum Warszawy z jej wieżowcami, Wisłę oraz PGE Narodowy. Cały obiekt wyposażony jest w całodobowe oświetlenie umożliwiając tym samym korzystanie z toru do późnych godzin nocnych.

Kartingowy Narodowy nie tylko dla rozrywka dla dorosłych. Z myślą o najmłodszych, obiekt wyposażony został w gokarty Junior dla dzieci od ok. 8-9 roku życia (od ok. 135 cm wzrostu) oraz gokarty podwójne Taxi, w którym dziecko od 5 roku życia (min. 120 cm wzrostu), pojedzie jako pasażer sprzętu prowadzonego przez swojego opiekuna. Gokarty Junior dostępne są od poniedziałku do piątku, gokarty Taxi 7 dni w tygodniu. Na najmłodszych (od 2 roku życia) czeka specjalna atrakcja – Mini tor z Mini-gokartami. W ofercie Kartingowego Narodowego, znajdziemy również indywidualne szkolenia prowadzone przez instruktorów - Mistrzów Polski w kartingu profesjonalnym.

Dla głodnych prawdziwych, wyścigowych emocji, Kartingowy przygotował możliwość organizacji własnego wyścigu Grand Prix, którego zwycięzcy staną na podium z pucharami w rękach. W sezonie wiosennym w ofercie toru znajdą się również wyścigi realizowane wedle takich scenariuszy, jak wyścig długodystansowy czy drużynowy. Kartingowy to również miejsce na organizację imprez urodzinowych, wieczorów kawalerskich oraz eventów firmowych. Tor znajduje się na terenie PGE Narodowego, od strony ul. Siwca, wejście bramą nr 9.

Godziny otwarcia toru:
  • Poniedziałek-piątek 12.00-22.00
  • Sobota-niedziela 10.00-22.00
Zapraszamy już w sobotę 1 kwietnia! Kartingowy Narodowy – Wyścigowe Centrum Rozrywki w Sercu Warszawy
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1 Warszawa - PGE Narodowy (wjazd od ul. R. Siwca), brama nr 9
tel: 22 290 56 33
e-mail: biuro@kartingowynarodowy.pl
www.kartingowynarodowy.plLink skrócony: www.stdn.pl/1faf0

Co o tym sądzisz?