Jak działa PGE Narodowy?

28 kwietnia 2017
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Już w sobotę 29 kwietnia o godzinie 11.50 w TVP1 będzie można obejrzeć premierowy odcinek programu "Jak to działa?", którego gospodarz Radek Brzózka, opowie o tajnikach funkcjonowania PGE Narodowego.

Celem odcinka było przedstawienie kulisów funkcjonowania naszego obiektu. Prowadzący odwiedził najważniejsze miejsca na PGE Narodowym, rozmawiał z przedstawicielami poszczególnych działów spółki PL.2012+, która zarządza stadionem, a także odniósł się do historii. Odkrywanie tajemnic PGE Narodowego odbywało się na zasadzie wycieczki, zaczynając od miejsc dostępnych dla odwiedzających, kończąc na tych, do których na co dzień wstęp mają tylko nieliczni (jak np. control room - miejsce z którego podejmowane są najważniejsze decyzje podczas imprez całostadionowych).

"Jak to działa?" to program popularnonaukowy, którego autorem i zarazem prowadzącym jest Radosław Brzózka. Na przykładzie urządzeń codziennego użytku wyjaśnia on podstawowe prawa fizyki rządzące zjawiskami w otaczającym nas świecie, odwiedzając przy tym najciekawsze miejsca. Więcej o programie na www.tvp.pl.