Zobaczysz te dziewczyny już za trzy dni

06 maja 2017
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

13 maja na PGE Narodowym odbędzie się LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland. Sprawdź swoją wiedzę na temat żużla i kup bilet na wyjątkowe zawody, które po raz trzeci odbędą się w Warszawie!

Kup bilet na LOTTO Warsaw FIM SGP of PolandZastanawiałeś się kim są kobiety, które tuż przed startem żużlowców trzymają tablice z ich numerami? W żargonie kibiców czarnego sportu określa się je mianem podprowadzających. Przed każdym biegiem pojawiają się na torze i wskazują zawodnikom ich miejsce na linii startu. Jedna z kobiet informuje również fanów, który bieg będą teraz obserwować. Pracę podprowadzających będziesz mógł obserwować już 13 maja na PGE Narodowym w Warszawie. 

Przyjdź i zobacz, co tak naprawdę jest solą czarnego sportu! Kup bilet na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland. W sobotę kilkadziesiąt tysięcy kibiców zasiądzie na trybunach PGE Narodowego, aby dopingować najlepszych żużlowców na świecie. Polskę reprezentować będą Patryk Dudek, Bartosz Zmarzlik, Piotr Pawlicki i Maciej Janowski. Jeszcze nigdy w historii FIM Speedway Grand Prix żadna narodowa reprezentacja nie była taka młoda jak Polacy. Średnia wieku naszych reprezentantów, stałych uczestników cyklu SGP 2017, w dniu zawodów w Warszawie wyniesie tylko 23,8 lat!Chcesz przeżyć żużlowe biegi w jeszcze gorętszej atmosferze? Czeka na Ciebie Loża VIP m.in. ze specjalnymi miejscami przed Lożą, kateringiem, dedykowaną obsługą oraz wejściem VIP! Już dzisiaj wykup Lożę na to wyjątkowe wydarzenie i dopinguj polskich żużlowców w walce o tytuł najlepszego żużlowca globu. Poznaj szczegóły na stronie www.pgenarodowy.pl/lozevip.

Loże VIP PGE Narodowego to największe na rynku saloniki, które zapewnią komfort oraz pełną prywatność podczas wydarzeń organizowanych na naszej arenie. Nie tylko podczas meczów, koncertów i innych spektakularnych wydarzeń, ale również w pozostałe dni, kiedy to wykorzystywane są na przykład podczas organizacji wydarzeń biznesowych.Inne wydarzenia, które w 2017 roku zobaczysz na PGE Narodowym:Co o tym sądzisz?