II faza sprzedaży otwartej na Ceremonię i Mecz Otwarcia EUROVOLLEY POLAND 2017 na PGE Narodowym

08 maja 2017
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Polski Związek Piłki Siatkowej informuje, że w poniedziałek 8 maja o 11.00 udostępniona została druga z trzech transz biletów na Ceremonię i Mecz Otwarcia Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn – EUROVOLLEY POLAND 2017 na PGE Narodowym: Polska – Serbia. W pierwszej kolejności (8 maja) prowadzona będzie przedsprzedaż, a następnego dnia rozpocznie się sprzedaż otwarta.

W przedsprzedażach uczestniczyć będą mogły osoby, które:

  • 1. Nabyły lub nabędą jakikolwiek bilet/bilety na inne mecze EUROVOLLEY POLAND 2017: grupowe, play off, ćwierćfinałowe, półfinałowe, o medale (z wyjątkiem terminów, w których prowadzona będzie przedsprzedaż na Ceremonię i Mecz Otwarcia EUROVOLLEY POLAND 2017 na PGE Narodowym)
  • 2. W latach 2015-2017 drogą internetową nabyły bilety na mecze z udziałem reprezentacji Polski (kobiet i mężczyzn), w tym również na tegoroczne i wyraziły zgodę na otrzymywanie newslettera eBilet.pl
Każdy z kibiców spełniających jedno z powyższych kryteriów otrzyma specjalny link umożliwiający udział w przedsprzedaży. Sprzedaż otwarta pierwszej transzy nastąpi 9 maja br. od 11.00. poprzez portal ebilet.pl, a także oficjalną stronę turnieju: eurovolley2017.com. O terminie uruchomienia trzeciej, ostatniej transzy poinformujemy odrębnym komunikatem. Ceremonia i Mecz Otwarcia CEV Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn EUROVOLLEY POLAND 2017 na PGE Narodowym Polska – Serbia odbędą się 24 sierpnia 2017 roku.
Źródło: www.eurovolley2017.com

Co o tym sądzisz?