Pod którym kaskiem kryje się przyszły mistrz świata?

10 maja 2017
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

13 maja na PGE Narodowym odbędzie się LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland. Sprawdź swoją wiedzę na temat żużla i kup bilet na wyjątkowe zawody, które po raz trzeci odbędą się w Warszawie!

Kup bilet na LOTTO Warsaw FIM SGP of PolandW tym roku ze stałymi numerami w cyklu Grand Prix startuje aż czterech Polaków. To Bartosz Zmarzlik, Piotr Pawlicki, Maciej Janowski i Patryk Dudek. Żadna inna nacja nie ma więcej reprezentantów! Czy spełni się marzenie wiceprezydenta FIM i prezesa PZM Andrzeja Witkowskiego i usłyszymy Mazurka Dąbrowskiego po tegorocznym turnieju w Warszawie? Spośród Polaków najwięcej razy turnieje Grand Prix wygrywał Tomasz Gollob, bo aż dwadzieścia dwa. Sześć triumfów na koncie ma Jarosław Hampel, trzy Krzysztof Kasprzak, dwa Maciej Janowski i Rune Holta, a po jednym Adrian Miedziński i Bartosz Zmarzlik.

Przyjdź i zobacz, co tak naprawdę jest solą czarnego sportu! Kup bilet na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland. W sobotę kilkadziesiąt tysięcy kibiców zasiądzie na trybunach PGE Narodowego, aby dopingować najlepszych żużlowców na świecie.Chcesz przeżyć żużlowe biegi w jeszcze gorętszej atmosferze? Czeka na Ciebie Loża VIP m.in. ze specjalnymi miejscami przed Lożą, kateringiem, dedykowaną obsługą oraz wejściem VIP! Już dzisiaj wykup Lożę na to wyjątkowe wydarzenie i dopinguj polskich żużlowców w walce o tytuł najlepszego żużlowca globu. Poznaj szczegóły na stronie www.pgenarodowy.pl/lozevip.

Loże VIP PGE Narodowego to największe na rynku saloniki, które zapewnią komfort oraz pełną prywatność podczas wydarzeń organizowanych na naszej arenie. Nie tylko podczas meczów, koncertów i innych spektakularnych wydarzeń, ale również w pozostałe dni, kiedy to wykorzystywane są na przykład podczas organizacji wydarzeń biznesowych.Inne wydarzenia, które w 2017 roku zobaczysz na PGE Narodowym:Co o tym sądzisz?