Celebryci lubią żużel

11 maja 2017
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland rokrocznie budzi zainteresowanie i gromadzi liczną grupę fanów przyjeżdżających do Warszawy z całej Polaki i zagranicy. 13 maja zasiądą na trybunach na PGE Narodowym, aby kibicować najlepszym polskim żużlowcom. Wśród nich są także znani sportowcy, ludzie kultury i celebryci.

Rośnie również grono miłośników żużla wśród sportowców innych dyscyplin, którzy co prawda nie próbują swoich sił na torach, ale i w tym roku chcą dopingować swoich kolegów z żużlowej reprezentacji Polski. Swój udział w wydarzeniu zapowiedzieli już m.in. wielokrotny medalista w chodzie Robert Korzeniowski, trener skoczków narciarskich Apoloniusz Tajner, a także światowej rangi tenisistka Agnieszka Radwańska. Swoje miejsca na trybunach zajmą także lekkoatleta i mistrz w rzucie kulą Tomasz Majewski oraz olimpijskie wioślarki Magdalena Fularczyk-Kozłowska i Natalia Madaj.

Atmosfera żużla przyciąga także zawodników z innych dyscyplin motorowych: Rafała Sonika, Marka Dąbrowskiego i Krzysztofa Hołowczyca. Swoją obecność potwierdził także Mariusz Czerkawski, który choć skupia się zawodowo na hokeju, to już w trakcie zeszłorocznego Grand Prix przymierzał się do motocykla Tomasza Golloba. Na żużlu będą także przedstawiciele świata showbiznesu, a wśród nich znani aktorzy – Małgorzata Socha i Kuba Wesołowski.