Świat książek na PGE Narodowym

16 maja 2017
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Blisko 800 wystawców z 32 krajów, 1000 twórców, 1500 wydarzeń – tak  zapowiadają się rozpoczynające się 18 maja 8. Warszawskie Targi Książki na PGE Narodowym, największe międzynarodowe wydarzenie tej branży w Polsce.

W tegorocznej ósmej już edycji Warszawskich Targów Książki weźmie udział blisko 800 wystawców z 32 krajów: Argentyny, Australii, Belgii, Białorusi, Chile, Chin, Chorwacji, Czech, Danii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Indii, Japonii, Korei, Kostaryki, Litwy, Macedonii, Niemiec, Peru, Polski, Portoryko, Rosji, Rumunii, Szwajcarii, Szwecji, Turcji, Ukrainy, USA, Węgier, Wielkiej Brytanii i Włoch.

Miłośnicy książek i czytania będą mieli niepowtarzalną okazję do zdobycia autografów, zakupu nowości i uczestniczenia w ciekawych wydarzeniach. Z czytelnikami, podczas czterech majowych dni na PGE Narodowym, spotka się około 1000 twórców. Organizatorzy wraz z partnerami przygotowali niezwykle bogatą ofertę - 1500 pozycji programowych: spotkań z autorami, debat, konferencji, warsztatów, lekcji literatury i historii, atrakcji dla dzieci, wydarzeń artystyczno-literackich, nagród literackich i branżowych, konkursów i wystaw.

Gościem Honorowym tegorocznych WTK są Niemcy.

Więcej informacji: www.targi-ksiazki.waw.pl.