Lato w mieście na PGE Narodowym

20 czerwca 2017
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Nie masz pomysłu na spędzenie wolnego czasu w wakacje? Przyjdź na PGE Narodowy i zobacz największą arenę wielofunkcyjną w Polsce!

PGE Narodowy to najnowocześniejsza arena wielofunkcyjna i jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Europie. W 2013 roku stał się najpopularniejszym miejscem w Polsce, przyciągając 1,3 milion gości w ciągu 12 miesięcy. Na zwiedzających czekają niezwykłe trasy: Piłkarskie Emocje, Poczuj się jak VIP oraz Dotknij historii.

Z myślą o najmłodszych odwiedzających stadion, mamy specjalną trasę dedykowaną dla grup dzieci do 6 lat - PGE Narodowy dla juniora. Zapraszamy również na Punkt Widokowy (możliwość wypożyczenia audio przewodnika) i na Punkt Widokowy z przewodnikiem.

W związku z rozpoczęciem lata, przygotowaliśmy specjalny rabat, m.in. dla gmin i ośrodków kultury. Cennik obejmuje 20% rabatu na każdy bilet w stosunku do obowiązującego cennika. Rabat dotyczy grup zorganizowanych i obejmuje trasy: Piłkarskie emocje, Poczuj się jak VIP, Dotknij historii, PGE Narodowy dla juniora i Lekcja historii. W celu uzyskania szczegółowych informacji i rezerwacji, prosimy o kontakt pod numerem 22 295 95 95 lub mailowo: rezerwacje@pgenarodowy.pl, od dnia 20 czerwca. Płatność może być dokonana w kasie lub przelewem.

GRUPY ZORGANIZOWANE normalny ulgowy*
Trasa "Piłkarskie emocje" 13,60 PLN 12 PLN
Trasa "Poczuj się jak VIP" 17,60 PLN 13,60 PLN
Trasa "Dotknij historii" 17,60 PLN 17,60PLN
PGE Narodowy dla juniora 13,60 PLN 12 PLN
Lekcja historii 17,60 PLN 13,60 PLN

*Młodzież szkolna, studenci, emeryci i renciści, osoby z niepełnosprawnościami, opiekunowie osób z niepełnosprawnościami. Dotyczy zwiedzania w grupach zorganizowanych.

Co o tym sądzisz?