Gwiazdy lekkoatletyki powracają na PGE Narodowy

24 lipca 2017
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Już 15 sierpnia trybuny PGE Narodowego wypełnią po brzegi kibice, którzy będą mogli podziwiać poczynania najlepszych polskich i zagranicznych lekkoatletów. Na największej polskiej arenie, podczas kolejnej edycji LOTTO Warszawskiego Memoriału Kamili Skolimowskiej, zobaczymy m.in. Anitę Włodarczyk, Konrada Bukowieckiego czy Piotra Małachowskiego. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

Na płycie PGE Narodowego ponownie do rywalizacji przystąpią m.in. wicemistrz olimpijski, dyskobol o wielkim sercu Piotr Małachowski, mistrz świata Paweł Fajdek, halowy mistrz Europy w pchnięciu kulą Konrad Bukowiecki, halowa mistrzyni świata w skoku wzwyż Kamila Lićwinko oraz najlepsza sportsmenka Polski ostatnich lat, rekordzistka świata Anita Włodarczyk, która ze wzruszeniem wspomina zeszłoroczny memoriał – Gdy wspominam ostatni LOTTO Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej przechodzą mnie ciarki. To było niesamowite uczucie! Rekord świata i ten po prostu fenomenalny doping z trybun. To dodawało mocy w kole. Przy tak wspaniałej publiczności i w tak niepowtarzalnej atmosferze z przyjemnością pielęgnuje się pamięć o Kamili. Już nie mogę się doczekać tegorocznej edycji memoriału, ponownie powalczę o rekord świata – zapowiada Włodarczyk, która rok temu na PGE Narodowym wynikiem 82.98m ustanowiła najlepszy wynik w historii rzutu młotem.

Rok temu z trybun PGE Narodowego zmagania najlepszych lekkoatletów świata śledziło blisko 30 tysięcy kibiców. Wstęp na trybuny w roku 2017 ponownie będzie bezpłatny. Każdy będzie mógł przyjść i za darmo zobaczyć mistrzów lekkoatletyki. To wszystko dzięki wsparciu i zaangażowaniu Ministerstwa Sportu i Turystyki – Tego dnia PGE Narodowy będzie otwarty dla wszystkich fanów Królowej Sportu. Dzięki temu wydarzeniu pielęgnujemy pamięć o wybitnej mistrzyni olimpijskiej. Kamila Skolimowska kochała sport. Memoriał jej imienia to okazja, by zarazić tą miłością innych! – podkreślał szef resortu sportu i turystyki, Witold Bańka.

Początek wydarzenia o godzinie 16.30. Imprezie towarzyszyć będzie piknik lekkoatletyczny na błoniach PGE Narodowego. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.fundacjakamili.pl. Zobacz zdjęcia z poprzedniego LOTTO Warszawskiego Memoriału Kamili Skolimowskiej!


Źródło: www.fundacjakamili.pl

Co o tym sądzisz?