Michał Kubiak: Czekamy na ten mecz z niecierpliwością

23 sierpnia 2017
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Już jutro Ceremonia i Mecz Otwarcia LOTTO Eurovolley Poland 2017 na PGE Narodowym. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej, dziennikarze mieli okazję porozmawiać z trenerami i kapitanami reprezentacji Polski i Serbii. 

– Jest mi niezmiernie miło powitać gości i uczestników LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017. Cieszę się, że już jutro zaczniemy. Witam reprezentacje Serbii oraz Polski i cieszyłbym się, gdy obie ekipy spotkały się po raz drugi w finale. Przed trzema laty mistrzostwa świata zapisały się w historii. Życzyłbym, żeby podobnie było z kontynentalnym czempionatem – powiedział Jacek Kasprzyk, Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej na konferencji prasowej przed spotkaniem Polska-Serbia.

Kapitan Reprezentacji Polski nie krył radości z powodu zbliżającego się meczu – Chcielibyśmy, żeby już zaczęło się. Czekamy na ten mecz z niecierpliwością. Obie drużyny zagrają w takich samych warunkach i nie będziemy mieli wpływu na aurę. Będzie nam kibicowało 60 tysięcy ludzi i mam nadzieję, że ten doping nam pomoże. W zespole Serbii jest wielu utalentowanych zawodników, ale potencjał tej drużyny na pewno nie jest większy od naszej. Lubimy grać przed własną publicznością – podkreślał Kubiak.

Co o tym sądzisz?