PGE Narodowy w teledysku Katy Perry

26 sierpnia 2017
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Zdjęcia z drona ukazujące PGE Narodowy oraz panoramę Warszawy otwierają najnowszy wideoklip Katy Perry do piosenki „Swish Swish”. Arena pokazana w materiale jest przedstawiona jako „Bingo's Bail Bond Stadium”.

Użycie wizerunku PGE Narodowego w klipie nie było uzgadniane z operatorem obiektu, jednak spółka - wbrew doniesieniom medialnym - nie planuje podejmowania żadnych kroków prawnych w związku z tą sytuacją.

— Wizerunek PGE Narodowego jest chroniony prawem, a poszczególne elementy jak znaki graficzne czy nazwa areny są zastrzeżone. Niemniej jednak w tym przypadku mamy do czynienia z walorami promocyjnymi, dlatego też mamy nadzieję ze Katy Perry wystąpi niebawem na PGE Narodowym dla polskiej publiczności — mówi Monika Borzdyńska, dyrektor ds. komunikacji, promocji i marketingu.

Utwór „Swish Swish” jest trzecim singlem Katy Perry z albumu „Witness”. Został stworzony z udziałem  amerykańskiej raperki Nicki Minaj. Utwór został upubliczniony 19 maja 2017 roku, jednak teledysk do niego pojawił się dopiero 24 sierpnia. W ciągu pierwszej doby po publikacji klipu w serwisie YouTube odtworzono go ponad 25 milionów razy.


Co o tym sądzisz?