Adam Nawałka: Porażka nas umocniła

03 września 2017
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Już jutro Reprezentacja Polski rozegra na PGE Narodowym swój kolejny mecz w ramach eliminacji Mistrzostw Świata 2018. Trener Adam Nawałka i piłkarze spotkali się dzisiaj z dziennikarzami podczas oficjalnej konferencji przedmeczowej.

– Porażki uczą, a zwycięstwa cieszą. Porażka nas umocniła. Staramy się poprawiać naszą grę i bardzo dobrze, że następny mecz gramy już jutro. Czasu na analizy jest niewiele. Widać u zawodników wielką świadomość, że ostatni mecz był słaby, ale teraz jesteśmy skupieni na jutrzejszym meczu. Mecz w Kazachstanie był trudny, nie pomogła także specyfika miejsca. Wiemy że to będzie ciężkie spotkanie, ale chcemy zdobyć 3 punkty i tak do tego podchodzimy. Nie słowa, ale więcej czynów – podkreślał na konferencji trener Nawałka.

Na konferencji obecny był m.in. Kamil Grosicki, który jest gotowy na jutrzejszy mecz z Kazachstanem – Musimy wrócić do tego co graliśmy wcześniej czyli pełna koncentracja, stuprocentowe zaangażowanie na boisku i spokój. Tego nam brakowało. Przeprowadziliśmy analizę pod kątem następnego meczu. Na PGE Narodowym czujemy się najlepiej. Mamy zaufanie do trenera i to jest dla nas najważniejsze – przekonywał Grosicki.

Co o tym sądzisz?