Reprezentacja Polski wygrywa 3:0!

05 września 2017
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Reprezentacja Polski pod wodzą Adama Nawałki zakończyła spotkanie z Kazachstanem wygrywając 3:0. Bramki na PGE Narodowym strzelali kolejno: Arkadiusz Milik, Kamil Glik i Robert Lewandowski.

Adam Nawałka podczas pomeczowej konferencji prasowej podkreślał, jak ważny był dla niego ten mecz – W tym meczu najważniejsze były trzy punkty. Przygotowania rozpoczęte po meczu z Danią były prowadzone w tym duchu: by wrócić na odpowiednie tory jeśli chodzi o koncentrację, dyscyplinę taktyczną i poprawę gry w pojedynkach – powiedział selekcjoner. Dodał, że nie skupiają się na przeszłości, ale patrzą w przyszłość – Patrzymy w przyszłość. Wróciła pewność siebie, stwarzaliśmy też sytuacje. Stres zawsze jest, ale myślę, że to akurat pozytywne ciśnienie, które zawodnicy muszą wytrzymać.

Na trybunach PGE Narodowego zasiadło 56 963 kibiców. Gole na 3:0 strzelali: Arkadiusz Milik, Kamil i Glik i jak zwykle niezawodny Robert Lewandowski. Kolejny mecz w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2018 Reprezentacja Polski rozegra na wyjeździe z Armenią (5.10), a już 8 października powróci na PGE Narodowy i podejmie Reprezentację Czarnogóry.

Co o tym sądzisz?