Zagraj z mistrzami na PGE Narodowym

03 października 2017
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Już 14 października spotykamy się na PGE Narodowym, który zamieni się w pingpongowe centrum Polski. Tego dnia w Biznes Klubie oraz na promenadzie wewnętrznej najpiękniejszej areny w naszym kraju, na prawie 90 stołach do ping ponga odbędzie się największy w Polsce otwarty turniej dziewcząt i chłopców w tenisie stołowym.

Organizatorem jest Polski Związek Tenisa Stołowego, który przygotował na ten dzień dla wszystkich uczestników mnóstwo atrakcji. W turnieju mogą wziąć udział dziewczęta i chłopcy nie tylko z klubów tenisa stołowego, ale także wszyscy którzy chcą tylko spróbować swoich sił w pingpongowej rywalizacji. W szranki staną dzieci w kilku kategoriach wiekowych. Rejestracja do turnieju odbędzie się w dniu imprezy w recepcji Biznes Klubu PGE Narodowego. Pojedynki finałowe zostaną rozegrane na efektownie zaaranżowanym stole centralny. Wszyscy uczestnicy ogólnopolskiego turnieju dziewcząt i chłopców otrzymają upominki, a najlepsi zdobędą puchary oraz nagrody. Uroczysta dekoracja najlepszych pingpongistów odbędzie się na scenie głównej, z której imprezę poprowadzi znany dziennikarski duet TVP - Sylwia Dekiert oraz Rafał Patyra.

Pingpongowy PGE Narodowy od rana do późnego wieczora będzie dosłownie kipiał od sportowych atrakcji. Największe z nich będzie można podziwiać na stole centralnym wyposażonym w trybuny, z którego mecze oraz pokazowe gry transmitowane będą na żywo w TVP Sport. Imprezę odwiedzą miedzy innymi Jörgen Persson i Peter Korbel, którzy rozegrają ze sobą pokazowy pojedynek aby następnie wraz z Lucjanem Błaszczykiem przeprowadzić instruktażową klinikę i wziąć udział w „Lucjan Błaszczyk Show” pokazując najbardziej spektakularne pingpongowe triki. Podczas eventu na stole centralnym zostanie rozegrany także mecz Gwiazd Superligi Północ-Południe.

Podczas Pingpongowego PGE Narodowego Polski Związek Tenisa Stołowego przygotował także konkursy dla dzieci i młodzieży, które odbędą się w strefie Ministerstwa Sportu i Turystyki , otwarty turniej amatorów oraz akademię nauki gry z trenerami kadry narodowej oraz najlepszych polskich klubów, w której wszyscy chętni będą mogli poznać ciekawe zagrania oraz taktykę gry.

Weź swoją rakietkę i koniecznie odwiedź nas 14 października na PGE Narodowym podczas największego w Polsce pingpongowego święta! Regulamin imprezy wraz z regulaminem turniejów dostępny będzie na stronie www.pzts.pl oraz na oficjalnym profilu facebookowym: www.facebook.com/PolskiTS/. Liczba uczestników w turnieju jest ograniczona. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, wejście do recepcji Biznes Klubu: G 5-7, G 3-5, G1-2, G37.

 

Co o tym sądzisz?