Zimowy Narodowy startuje już w grudniu!

19 października 2017
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

2 grudnia rusza jubileuszowa 5. edycja Zimowego Narodowego. Na płytę PGE Narodowego powróci Zimowe Miasteczko, lodowiska, górka lodowa i wiele innych atrakcji. Dodatkowo dla wszystkich miłośników rolek i deskorolek, powstanie kryty skatepark na parkingu podziemnym PGE Narodowego.

W tym roku na Zimowy Narodowy powrócą stałe atrakcje, a wśród nich m.in. lodowiska, górka lodowa, curling, bumper cars, skatepark. Będzie też mnóstwo akcji specjalnych i imprez towarzyszących, a to wszystko z okazji 5 urodzin Zimowego Narodowego. Tegoroczną nowością będzie kształt Zimowego Miasteczka, który z pewnością zaskoczy stałych bywalców lodowisk na PGE Narodowym. Będą atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

– Zimowy Narodowy wraca po raz piąty. To projekt, który wpisał się na stałe w kalendarz imprez zimowych stolicy, czego potwierdzeniem jest nagroda za Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Mazowieckiego 2017 i który podbił serca warszawiaków i gości z innych miast. Lodowiska, górka lodowa i pozostałe atrakcje, to okazja do aktywnego spędzenia czasu wolnego z bliskimi, ale przede wszystkim Zimowy Narodowy jest miejscem, które tworzy niezapomniane emocje, chwile i wspomnienia. Stąd jego sukces. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich 2 grudnia, właśnie na Zimowy Narodowy, aby sami poczuli tą magię i wyjątkowość tego miejsca – mówi Katarzyna Ziemska, CEO Testa Communications i organizator Zimowego Narodowego.

Na wszystkich gości Zimowego Narodowego i Skateparku czeka sporo atrakcji i dodatkowych eventów. Organizatorzy zachęcają do śledzenia oficjalnego profilu Zimowego Narodowego w serwisie Facebook, gdzie na bieżąco pojawiają się informacje dotyczące projektu. Zimowy Narodowy potrwa od 2 grudnia do początku marca.

Co o tym sądzisz?