Parking na mecz Polska-Urugwaj

25 października 2017
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Już 10 listopada drużyna Adama Nawałki rozegra na PGE Narodowym mecz towarzyski z reprezentacją Urugwaju. Wybieracie się na to wydarzenie samochodem? Specjalnie dla naszych gości uruchomiliśmy płatny parking na błoniach PGE Narodowego.

Ceny przy zakupie przez internet (KUP BILET):
  • autokar - 80 zł
  • bus - 40 zł
  • motocykl - 12 zł
  • samochód osobowy - 20 zł
Ceny przy zakupie u kasjera (wjeżdżając na parking):
  • autokar - 100 zł
  • bus - 50 zł
  • motocykl - 15 zł
  • samochód osobowy - 25 zł 
Liczba miejsc na parkingu jest ograniczona, jedyną opcją zagwarantowania sobie możliwości skorzystania z parkingu jest wcześniejszy zakup biletów przez Internet. Parking będzie czynny w godzinach 7.00-0.00. Wjazd na parking od strony ulic Sokolej, Zamoyskiego i Targowej. Osobom kupującym bilety przez internet REKOMENDUJEMY zarejestrowanie się w systemie, dzięki czemu bilety będzie można pobrać bez konieczności przeszukiwania skrzynki pocztowej.

WAŻNE: Przed skontaktowaniem się z nami w sprawie braku biletów (tj. nie otrzymaniem wiadomości e-mail na wskazany podczas zakupu adres), prosimy o sprawdzenie podfolderów skrzynki odbiorczej (np.: "inne"; "spam"; "oferty" itp.) oraz wyszukanie w poczcie wiadomości z adresu: rezerwacje@pgenarodowy.pl.

W przypadku dostępności wolnych miejsc w dniu imprezy, możliwe będzie także zakupienie biletów postojowych przy wjeździe na parking. W takiej sytuacji prosimy o zachowanie biletów aż do momentu opuszczenia parkingu. Prosimy również o zapoznanie się z regulaminem parkingu.

Ponadto zachęcamy do korzystania z usług komunikacji miejskiej, w pobliżu PGE Narodowego znajduje się stacja metra oraz stacja kolejowa Warszawa Stadion, istnieje również możliwość dogodnego dojazdu tramwajami oraz autobusami do ronda Waszyngtona. Szczegółowe informacje na temat komunikacji miejskiej dostępne są na stronie internetowej www.ztm.waw.pl.

Co o tym sądzisz?