https://pgen.pl/assets/cache/e5079b8b68e9b078e720061ffc580405_750_319_optim.jpg

Sezon biegówkowy otwarty

W miniony weekend wszyscy miłośni sportów alpejskich mogli spróbować swoich sił podczas imprezy "Biegówkowy PGE Narodowy". Wydarzenie odbywało się na terenach zewnętrznych areny, a do jego przygotowania wykorzystano m.in. jedenaście tirów wyprodukowanego na miejscu śniegu!

Impreza była bezpłatna i skierowana do tych, którzy chcą podszkolić lub nauczyć się jazdy na tzw. biegówkach. Na gości czekały liczne atrakcje, m.in. specjalnie przygotowana strefa dla najmłodszych narciarzy, wykwalifikowani instruktorzy, a także strzelnica laserowa (biathlon). Na imprezie nie zabrakło sportowców, a wśród nich znaleźli się: polscy biathloniści – Krystyna i Grzegorz Guzik, Ania Mąka oraz biegacze narciarscy – Jan Antolec i Maciej Staręga.

Na PGE Narodowym nie brakowało atrakcji dla narciarzy. Przez cały weekend na terenie areny, odbywały się targi SNOW EXPO, podczas których można było sprawdzić najnowsze sprzęty m.in.narty, snowboard, biegówki. Nie zabrakło ofert dotyczących turystyki zimowej oraz pokazów mody z nadchodzącymi trendami.

Zobaczcie galerię z zimowego weekendu na PGE Narodowym.

Link skrócony: www.stdn.pl/23dde

Galeria

Co o tym sądzisz?