https://pgen.pl/assets/cache/72cf09af757a18c170a2373b2e2109b4_750_319_optim.jpg

Jubileuszowe Audio Video Show

W tym roku największe w Polsce targi sprzętu "Audio Video Show" obchodzą jubileusz 20-lecia swojego istnienia. Impreza odbędzie się w dniach 17-19 listopada na PGE Narodowym. Dodatkowo odwiedzający będą mogli nabyć najlepsze płyty winylowe, w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Podczas targów w lożach PGE Narodowego, zostanie zaprezentowany sprzęt z różnych przedziałów cenowych. Odwiedzający zobaczą urządzenia do codziennego użytku za kilkaset złotych oraz systemy audio i video o wartości kilkuset tysięcy euro. Dla gości wydarzenia organizator przewiduje dodatkowe warsztaty i prelekcje.

– Tegoroczne targi "Audio Video Show" będą niezwykle wyjątkowe. W tym roku obchodzimy 20-lecie istnienia, stąd dla odwiedzających przygotowujemy ciekawe atrakcje. Warto też podkreślić, że to jedyne targi w Polsce, które nieprzerwanie trwają od 20 lat. Podobnie jak w poprzednich latach, na wydarzeniu pojawią się najnowsze i najbardziej zaawansowane sprzęty. Z roku na rok bijemy kolejne rekordy pod względem liczby najlepszych producentów audio i video, więc liczymy, że podczas najbliższej edycji będzie podobnie – powiedział Adam Mokrzycki, organizator "Audio Video Show".

Wszyscy fani płyt winylowych będą mogli wybierać spośród kilkunastu tysięcy tytułów, z oferty ponad trzydziestu czołowych sklepów płytowych z całej Polski. Dodatkowym atutem strefy jest szeroki przekrój dostępnej muzyki: od klasycznego rocka i muzyki alternatywnej, soulu, elektroniki, nowego i klasycznego jazzu, po world music i muzykę eksperymentalną.

– Płyty analogowe to mini dzieła sztuki, które sprzyjają koncentracji na tym, co za chwilę ukoi nasz słuch. Nawet trzask winyla to analogowa, przyjazna uchu pieszczota, jakże inna od cyfrowej martwej ciszy. Słuchanie muzyki nie tylko łagodzi obyczaje. Słuchajmy płyt winylowych, z ich duszą, historią, trzaskami. To czyni nas lepszymi – powiedział Piotr Metz, szef muzyczny Trójki, który podczas "Audio Video Show" od lat prowadzi autorskie spotkania z muzyką.

Link skrócony: www.stdn.pl/0a793

Co o tym sądzisz?