https://pgen.pl/assets/cache/0dc53910019c54ff28aa31c3ff4a7adf_750_319_optim.jpg

PGE Narodowy świętuje z seniorami

To już piąta edycja "Balu Seniora" na PGE Narodowym. Impreza organizowana jest związku z przypadającym na 1 października Międzynarodowym Dniem Osób Starszych. Tegoroczny bal zgromadził ponad 200 gości reprezentujących placówki i instytucje niosące pomoc osobom starszym z Dzielnicy Praga-Południe.

Bal organizowany jest od szesnastu lat, od pięciu gości na PGE Narodowym. W imieniu prezesa spółki PL.2012+, będącej operatorem areny, przemawiała Monika Borzdyńska, rzecznik prasowy PGE Narodowego oraz Dyrektor Komunikacji, Promocji i Marketingu. — Zanim oficjalnie otworzymy Bal Seniora, witam Państwa serdecznie w naszych progach. Ten obiekt jest zdecydowanie wielopokoleniowy. Jesteśmy nastawieni nie tylko na aktywności dla dzieci i młodzieży, ale także nie zapominamy o seniorach. Kiedy dowiedziałam się, że po raz kolejny będziemy gościć Państwa na PGE Narodowym, byłam bardzo szczęśliwa. Środowisko seniorów jest mi bardzo bliskie, to moi dziadkowie przekazali mi najważniejsze wartości i zawsze byli dla mnie wzorem. Zapewniam Państwa, że będziemy Was gościć tu przez kolejne lata i życzę Wam udanej zabawy — podkreślała Monika Borzdyńska.

Organizatorem wydarzenia jest Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga-Południe. Seniorzy odwiedzają PGE Narodowy w ramach uroczystych obchodów Dnia Seniora oraz integracji środowisk seniorskich, skupionych w organizacjach i placówkach działających na rzecz osób starszych. Są to m.in. Związek Sybiraków, Polski Związek Niewidomych, Polskie Stowarzyszenie Diabetyków, Rada Seniorów Dzielnicy Praga-Południe. O oprawę muzyczną podczas "Balu Seniora 2017" zadbał zespół "WHYROCK", gwiazdą wieczoru była piosenkarka - Agnieszka Wojciechowska.

Link skrócony: www.stdn.pl/d5521

Galeria

Co o tym sądzisz?