PGE Narodowy dla "Szlachetnej Paczki"

11 grudnia 2017
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

19 870 paczek trafiło już do potrzebujących w ramach akcji "Szlachetna Paczka". W tegoroczną edycję włączyła się także spółka PL.2012+, będąca operatorem PGE Narodowego.

Spółka PL.2012+ udostępniła wolontariuszom "Szlachetnej Paczki" swoje przestrzenie biurowe, w których zorganizowano magazyn. Darczyńcy dostarczali tam przygotowane wcześniej paczki. Pracownicy spółki także włączyli się w akcję, przygotowując paczki dla rodziny z województwa podlaskiego.

– Jestem bardzo szczęśliwa, że tak wielu pracowników zaangażowało się w "Szlachetną Paczkę" i wspólnie zorganizowaliśmy prezenty dla wybranej rodziny. "Szlachetna Paczka" to cudowna inicjatywa i jest mi niezmiernie miło gościć u nas wolontariuszy i darczyńców. PGE Narodowy włącza się w różnego rodzaju akcje charytatywne, organizujemy u nas wiele imprez społecznych, więc kiedy dowiedziałam się, że możemy się zaangażować w tę wyjątkową akcję, nie zastanawiałam się ani chwili – podkreśla Monika Borzdyńska, Dyrektor ds. Komunikacji, Promocji i Marketingu oraz Rzecznik prasowy PGE Narodowego.

"Szlachetna Paczka" to unikalny w skali światowej system precyzyjnej, konkretnej i mądrej pomocy rodzinom w potrzebie. To oryginalny polski pomysł, który obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i najlepiej zorganizowanych projektów społecznych w Polsce. Działa od 2001 roku i co roku łączy setki tysięcy darczyńców, wolontariuszy i rodzin w potrzebie. Do akcji włącza się wiele osobistości, że świata polityki, showbiznesu, a także sportu.

– Przez 17 lat grałem w Holandii, Anglii i Hiszpanii, ale nigdzie nie widziałem równie przemyślanego, precyzyjnego systemu pomagania, który przy okazji angażuje tyle emocji. To niesamowite, ile przy tym wyzwala się dobrej energii. Tak było, gdy jako drużyna wspieraliśmy paczkę w Realu Madryt. Sergio Ramos, Iker Casillas, Cristiano - wszyscy od razu to podchwycili, niesamowite jak nas to wtedy zintegrowało – wspomina Jerzy Dudek, wielokrotny reprezentant Polski i były zawodnik Realu Madryt.


Źródło: www.szlachetnapaczka.pl

Co o tym sądzisz?