Ferie Zimowe 2018 - poznaj ofertę wycieczek

14 grudnia 2017
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Zastanawiasz się jak spędzić wolny czas podczas ferii zimowych? Zabierz przyjaciół, rodzinę, znajomych i odwiedź najnowocześniejszą arenę w Polsce!

PGE Narodowy to nie tylko arena wielofunkcyjna, ale także miejsce, które kryje w sobie niesamowitą historię. Do dziś na obiekcie znajdują się pozostałości Stadionu Dziesięciolecia. To tutaj odbywają się najciekawsze i największe imprezy w Polsce. Piłkarze reprezentacji Polski przygotowują się na PGE Narodowym przed najważniejszymi meczami. Przyjdź na PGE Narodowy i odkryj wszystkie tajemnice i historie, które skrywa arena. W ramach ferii zimowych, przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę, która dotyczy wycieczek grup zorganizowanych. Cennik obejmuje 20% rabatu na każdy bilet w stosunku do obowiązującego cennika: www.wycieczki.pgenarodowy.pl.

Rabat dotyczy tras wycieczek wymienionych poniżej:
  • Trasa "Piłkarskie Emocje": Na tej trasie grupa ogląda miejsca, które nierozerwalnie związane są z rozgrywką meczu piłki nożnej - trybuny dolne, strefa zawodnicza, szatnia piłkarzy, sala kinowa oraz miejsce pracy dziennikarzy. W cenie biletu zawarty jest także punkt widokowy - korona stadionu, najwyższa trybuna, z której możemy podziwiać panoramę naszego obiektu.
  • Trasa "Poczuj się jak VIP": Miejsca niedostępne dla kibiców, przeznaczone dla osób, bez których mecz piłki nożnej nie mógłby się odbyć! Dodatkowo wejście na trybunę medialną pozwoli poczuć się zwiedzającym jak Dariusz Szpakowski. Na trasie VIP grupa obejrzy wszystkie punkty z trasy "Piłkarskie emocje", a dodatkowo zwiedzi kaplicę wielowyznaniową, trybunę medialną, studio TV, loże VIP, w tym Lożę Platynową i Lożę Kryształową, aby po wycieczce udać się na punkt widokowy.
  • Trasa "Dotknij historii": Dziś myśląc o PGE Narodowym, bez chwili namysłu mówimy – Lewandowski. Na obiekcie wybudowanym w tym miejscu ponad pół wieku temu odbywały się największe sportowe wydarzenia w Polsce – mecze piłkarskie, międzynarodowe mityngi lekkoatletyczne oraz kolarski Wyścig Pokoju. Dziś grupa będzie mieć niepowtarzalną okazję, by poznać historię tego miejsca. Dotknij historii PGE Narodowego razem z nami!
  • Trasa "PGE Narodowy dla juniora": Trasa dedykowana dla dzieci do lat 6. Podczas tej wycieczki, specjalnie przygotowanej dla naszych najmłodszych wycieczkowiczów, oprócz wizyty w szatniach zawodników, dzieci zagrają w piłkę w pokoju rozgrzewkowym z naszym przewodnikiem - animatorem.  
  • Trasa "Lekcja historii": Trasa w części oparta na wcześniejszej trasie historycznej. Przejście śladami historii do XXI wieku. Trasa jest dedykowana dla szkół i obejmuje zwiedzanie: trybuny dolnej, autostrady + strefy zawodniczej, szatni, płyty, sali kinowej (wraz z obejrzeniem filmu o historii piłki nożnej), starego tunelu zawodniczego, starej szatni piłkarskiej i obejrzenie pomnika Kazimierza Górskiego.
Rezerwacji można dokonywać telefonicznie pod numerem 22 295 95 95 lub mailowo: rezerwacje@pgenarodowy.pl.