Poznaj niezwykły świat elfów

19 grudnia 2017
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Przyjdź na PGE Narodowy i odkryj niezwykły świat pomocników Świętego Mikołaja! Wielka Fabryka Elfów - "Niedokończona zabawka" dostępna w Warszawie do 22 grudnia.

Wielka Fabryka Elfów to świąteczny event skierowany do dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Na zabawę trwającą ponad dwie godziny składa się wprowadzenie w formie przedstawienia, 10 punktów z atrakcjami, na których zabawa toczy się wedle oryginalnej fabuły nawiązującej do klimatu Świąt Bożego Narodzenia oraz wizyta u samego Świętego Mikołaja. Fabrykę można odwiedzać z grupą szkolną, firmowo lub indywidualnie.

W 2012 roku odbyła się pierwsza edycja tego wydarzenia i miała ona miejsce w Gdańsku. W roku 2016 Wielka Fabryka Elfów zagościła również w Warszawie na PGE Narodowym, łącznie w obu miastach przyciągając 47 tysięcy uczestników. W tym roku organizatorzy zapraszają już do trzech lokalizacji, a w każdej z nich przygotowali inny temat przewodni. W gdańskim AmberExpo mali pomocnicy uczestniczą w wypiekaniu Pierniczków Świętego Mikołaja, na PGE Narodowym w Warszawie dzieci pomagają w kompletowaniu Niedokończonej Zabawki, a w katowickiej Fabryce Porcelany próbują odkryć Tajemnicę Zaginionych Sań.

Więcej informacji na temat Wielkiej Fabryki Elfów znajdziecie na stronie www.wielkafabrykaelfów.pl. Zachęcamy do wspólnej zabawy w świątecznym klimacie!


fot.Wielka Fabryka Elfów