Wolontariat podczas 2017 LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland

13 maja 2017
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Pierwsza odsłona wolontariatu na PGE Narodowym w nowej formie. Blisko 140 wolontariuszy wzięło udział w wydarzeniu. Dla organizatorów wolontariatu było to pierwsze tak poważne wyzwanie w przygotowaniu wolontariatu na PGE Narodowym w roku 2017.

Udział w działaniach wzięli zarówno doświadczeni wolontariusze, którzy ze stadionem współpracowali w latach poprzednich jak i rzesza nowych ochotników, która zasiliła nasze szeregi.

Dla wszystkich był to sprawdzian organizacyjny, który wydaje się wypadł bardzo dobrze. W trakcie imprezy wspieraliśmy osoby z niepełnosprawnościami, pomagaliśmy gościom w przedarciu się przez kołowroty biletowe, wyłożyliśmy wszystkie krzesełka na stadionie elementami kartoniady. Efekt w czasie zawodów był imponujący!

Po dwóch dniach aktywności, żaden z wolontariuszy nie skarżył się i wszyscy zadeklarowali pomoc w kolejnych wydarzeniach na PGE Narodowym.
Tekst i zdjęcia: Centrum Wolontariatu

Co o tym sądzisz?

Artykuły polecane

18 stycznia 2013
Stadion Narodowy szuka wolontariuszy

Poszukujemy wolontariuszy i wolontariuszek, którzy będą wspierali i rozwijali ciekawe wydarzenia na Stadionie Narodowym.