Zimowy Narodowy skończył 5 lat

04 stycznia 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Największe lodowisko w Polsce po raz pierwszy wystartowało 3 stycznia 2014 roku. Do tej pory, przez 4 edycje, Zimowy Narodowy gościł ponad 1,7 mln gości! W najbliższy weekend z okazji 5. urodzin Zimowego Narodowego, goście Zimowego Miasteczka będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody przygotowane przez partnerów i organizatorów projektu.

Wraz z Nowym Rokiem Zimowy Narodowy rozpoczyna świętowanie swoich 5. urodzin. Dokładnie 3 stycznia 2014 roku odbyła się 1. edycja Zimowego Narodowego. Na płycie PGE Narodowego powstało jedno z największych lodowisk w Polsce, które wtedy zajmowało powierzchnię ponad 2 tysięcy metrów kwadratowych. Pierwsza edycja to ponad 105 000 osób przez 47 dni. Oprócz jazdy na łyżwach, goście mogli skorzystać z toru rolkarskiego, który był na płycie stadionu, skateparku, boisk do badmintona i warsztatów z najprzeróżniejszych sportów miejskich. 

— Z sentymentem wspominamy pierwszą edycję Zimowego Narodowego, która była ogromnym wydarzeniem. W tym sezonie Zimowy Narodowy wystartował po raz piąty. Rozwijamy się z każdym rokiem, słuchamy, czego oczekują nasi goście i dla nich się zmieniamy. O ile przy pierwszej edycji mieliśmy tylko jedno lodowisko, teraz mamy całe Zimowe Miasteczko, na którym oprócz lodowisk mamy też górkę lodową, tory do curlingu, bumper cars, skatepark i bogatą infrastrukturę gastronomiczną. Cieszymy się, że od 5 lat Zimowy Narodowy jest tak chętnie odwiedzany przez naszych gości. Do tej pory to już ponad 1,7 mln osób! Co jest potwierdzeniem, że warszawiacy lubią aktywnie spędzać czas wolny z bliskimi właśnie tutaj — mówi Katarzyna Ziemska, CEO Testa Communications i organizator Zimowego Narodowego.

Zimowy Narodowy był również miejscem wielu ciekawych imprez i inicjatyw. To właśnie w ramach Zimowego Narodowego, dwukrotnie, podczas drugiej i trzeciej edycji, odbywał się Warszawski Jarmark Świąteczny, na którym można było zakupić regionalne potrawy i zaopatrzyć się w świąteczne prezenty. Zimowy Narodowy gościł też prawdziwego św. Mikołaja z Laponii. 

Dwukrotnie, w Zimowym Miasteczku, odbyły się spektakularne rewie łyżwiarskie "Kings On Ice" i "Kings On Ice. Tribute to Chopin", w których wzięli udział najlepsi łyżwiarze świata – Jewgienij Pluszczenko, Stephane Lambiel, Irina Slutskaya, Adelina Sotnikowa. Podczas "Kings On Ice. Tribute to Chopin" gwiazdy wystąpiły do muzyki Fryderyka Chopina w aranżacji Włodka Pawlika.

Od samego początku trwania Zimowego Narodowego, można było korzystać z eventów specjalnych, m.in. dedykowanych slotów "Disco Lodowisko z 4FUN.TV", czy zajęć dla dzieci, które odbywają się w każdy weekendowy poranek, prowadzonych przez instruktorów z Ice&Fun. Zimowy Narodowy od kilku sezonów jest również miejscem "WF-u na Zimowym Narodowym" organizowanego przez fundację Marcina Gortata, Motomikołajek, czy Czerkawski CUP.

Z okazji 5. urodzin, w najbliższy weekend, Zimowy Narodowy przygotował konkursy z wiedzy o tym projekcie, w których do wygrania będą nagrody ufundowane przez organizatorów i partnerów Zimowego Miasteczka.


Oficjalni Partnerzy Zimowego Narodowego:
Danonki, Actimel, Volkswagen, Mastercard, Irving, Green Caffe Nero, Ezviz,  Zell am See-Kaprun, Decathlon, Wedel.
Patroni medialni: Radio ZET, Onet, 4FUN.TV, polki.pl, Mamo to ja, Przedszkolak, Viva, Party, Flesz, MROT
Partnerzy Skateparku: Board4Kids, GoSKATE, I Love Rolki, Longboardmania, Rollschool, Akademia Surfingu, BLACK & YELLOW SKATING, IDOSK8, HashBMX, California Skateshop.
Patroni medialni Skateparku: Radio Kampus, Noizz.
Sponsor Skateparku: Ezviz, Decathlon

ZIMOWY NARODOWY
2 grudnia 2017 - 11 marca 2018