Jak ferie, to na Zimowym Narodowym

19 stycznia 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Zbliża się półmetek ferii województwa mazowieckiego. Z tej okazji Zimowy Narodowy przygotował specjalne atrakcje. Na płycie Zimowego Miasteczka powstanie "Akademia Naturalnego Smaku". Na skateparku odbędą się eventy deskorolkowe i rolkarskie. Cały czas można też skorzystać z akcji "Rusz się w ferie Warszawo" i odebrać darmowe zaproszenia na lodowiska. Z kolei na kinomaniaków, pomiędzy lodowiskami, czeka wielkie, świecące serce. – lustro w którym można zrobić sobie zdjęcie.

Wszystkich, którzy kochają lodowiska, a przy okazji spędzają ferie w mieście, Zimowy Narodowy zaprasza codziennie od godz. 9.00 do skorzystania z atrakcji Zimowego Miasteczka. Zimowy Narodowy w trakcie trwania ferii funkcjonuje zgodnie z weekendowym rozkładem godzinowym, czyli już od godziny 9.00 rano do późnych godzin nocnych. Na gości czeka m.in. curling z instruktorami, Lodowa Górka Actimela, bumpercarsy i oczywiście lodowiska.

W trakcie ferii również trwa akcja z m.st. Warszawa – "Rusz się w ferie Warszawo". To specjalne dedykowane sloty, na które można pobrać bezpłatne zaproszenia, ze strony bilety.zimowynarodowy.pl, na Zimową Szkółkę Danonka oraz na rodzinne disco lodowisko. Zajęcia dla dzieci odbywają się na lodowisku B, w godzinach 9.30-10.45 oraz 11.15-12.30.

W dniach 23 i 25 stycznia, o godzinie 10.00-11.15, na lodowisku A odbywa się rodzinne disco lodowisko z konkursami i animacjami integrującymi całą rodzinę.

W sobotę, 20 stycznia, na płycie Zimowego Narodowego powstanie Akademia Naturalnego Smaku. Jest to akcja edukacyjna marki FRoSTA, poświęcona tematyce dodatków do żywności. Jej celem jest skierowanie uwagi konsumentów na problem nadmiernego stosowania dodatków do żywności oraz skłonienie ich do zapoznawania się z treścią etykiet produktów spożywczych przed dokonaniem zakupu.

Z kolei dla fanów polskiego kina powstało, pomiędzy lodowiskami, wielkie serce promujące film "Podatek od miłości". Wieloformatowe serce to doskonałe tło do zdjęć dla gości Zimowego Narodowego i atrakcja na nadchodzące walentynki. Organizatorzy zachęcają do fotografowania się i oznaczania na Instagramie z #zimowynarodowy.

Kilka poziomów niżej, na parkingu podziemnym na poziomie -4, znajduje się skatepark Zimowego Narodowego. 

W sobotę odbędzie się tam otwarty turniej Mini Ramp Tournament. Zapisy odbędą się na miejscu. Wśród zgłoszonych uczestników będą typowane 3-osobowe grupy, z których tylko jedna osoba przechodzi dalej. Gramy do momentu, aż nie wyłonimy zwycięskiej trójki. Do zgarnięcia pula nagród rzeczowych od Turbokolor.com, Deskshop.pl i Nibiru Skateboards. 

O mocne brzmienie zadba klub Luzztro, a event potrwa od godziny 15.00 do 18.00

Tych gości skateparku, którzy chcą uwiecznić swoje najlepsze tricki, zapraszamy do BEZPŁATNEJ WYPOŻYCZALNI KAMEREK – EZVIZ, od godz. 12.00 do 21.00. Po skorzystaniu każdy może wysłać swój filmik na maila!

Bilety na wszystkie atrakcje Zimowego Narodowego są dostępne pod adresem bilety.zimowynarodowy.pl oraz w kasach biletowych Zimowego Narodowego. 


Oficjalni Partnerzy Zimowego Narodowego:
Danonki, Actimel, Volkswagen, Mastercard, Irving, Green Caffe Nero, Ezviz, Zell am See-Kaprun
Patroni medialni: Radio ZET, Onet, 4FUN.TV, polki.pl, Mamo to ja, Przedszkolak
Partnerzy Skateparku: Board4Kids, GoSKATE, I Love Rolki, Longboardmania, Rollschool, Akademia Surfingu, BLACK & YELLOW SKATING, IDOSK8, HashBMX, California Skateshop
Patroni medialni Skateparku: Radio Kampus, Noizz

Szczegóły o skateparku można znaleźć pod adresem zimowynarodowy.pl/#skatepark

ZIMOWY NARODOWY
2 grudnia 2017 - 11 marca 2018