Elewacja PGE Narodowego dla zakochanych

07 lutego 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Jest jeden taki dzień w roku, w którym w sposób szczególny chcemy powiedzieć drugiej osobie, jak bardzo nam na niej zależy. PGE Narodowy również włącza się w święto zakochanych i oddaje do dyspozycji swoją elewację. Dostarcz bliskiej osobie niezapomnianych emocji.

Przejdź do sklepu, aby kupić ten wyjątkowy prezent
Niejednokrotnie brakuje nam pomysłów jak spędzić dzień 14 lutego. Wykwintna kolacja, kino, teatr, drogie prezenty. Sposobów na powiedzenie drugiej osobie ”Kocham Cię” jest wiele, ale to my dajemy Ci jedyną i niepowtarzalną okazję, na najbardziej oryginalny prezent walentynkowy!

PGE Narodowy przygotował coś specjalnie dla Ciebie. 14 lutego od 20.00 do 21.45 oddajemy elewację zakochanym! Pary, które się do nas zgłoszą będą mogły wyświetlić na elewacji PGE Narodowego swoje imiona. Limit to 15 znaków. Każdej z par oddajemy elewację na 15 minut. Cena tego wyjątkowego prezentu to 1 000 zł brutto.

W tym roku, wyjątkowo, napis będzie widoczny również na wszystkich smartfonach, które w danym momencie będą korzystały z aplikacji mobilnej PGE Narodowego. Wystarczy uruchomić funkcję Modelu 3D (więcej).

Jeśli chcesz, aby Wasze imiona rozświetliły Warszawę, wejdź do naszego sklepu internetowego: sklep.pgenarodowy.pl.

Zobacz: regulamin usługi Zakochany PGE Narodowy.