Były bramkarz po drugiej stronie obiektywu

09 lutego 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Maciej Szczęsny, niegdyś czołowy polski bramkarz, powrócił do gry! Tym razem stanął nie na murawie, a za aparatem. Dzięki swojej nowej pasji podczas wernisażu wystawy "Jazzowa Liga Mistrzów" pokazał nam świat jazzu, jakiego nie znaliśmy. Wystawa będzie dostępna na PGE Narodowym do końca lutego.

Wystawa składa się z kilkudziesięciu czarnobiałych prac, które tworzą katalog zdjęć muzyków jazzowych.

Wystawa fotografii Szczęsnego jest prawdziwą ucztą dla wielbicieli muzyki jazzowej. Fotografie ukazują bowiem prawdziwych mistrzów tego gatunku muzycznego podczas koncertów, które odbywały się w Polsce. Dzięki wrażliwości artysty fotografie trafnie ukazują istotę fotografowanego muzyka oraz emocje jakie towarzyszą podczas koncertu.

Na wystawie można zobaczyć 41 portretów takich muzyków jak: Tomasza Stańko, Reya Charlesa, Angueliqe Kidjo, B. B. Kinga, Leszka Możdżera, Jana Ptaszyna Wróblewskiego, Cesarii Evory czy Włodka Pawlika.

Wystawa jest czynna do 28 lutego 2018 roku w godzinach 9.00-21.00. Wejście na wystawę odbywa się bramą nr 1 przez Recepcję Główną, a sama ekspozycja znajduje się w foyer na poziomie 1 na wschodzie i zachodzie PGE Narodowego.