Ewa Chodakowska poprowadziła trening podczas targów Healthy Lifestyle Show

26 lutego 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Zawsze jest dobry czas na zmiany! Doskonałe samopoczucie i szczupła sylwetka nie muszą być odkładanymi na półkę marzeniami - przekonują nas organizatorzy targów Healthy LifeStyle Show – Festiwal Zdrowego Stylu Życia, które w weekend 24-25 lutego 2018 roku odbyły się na PGE Narodowym.

Targi te to jedyne wydarzenie w Polsce, które gromadzi w jednym miejscu najlepszych specjalistów ze świata dietetyki, sportu oraz zdrowia. Największe autorytety zdradzają podczas nich tajniki dobrego wyglądu oraz witalności. Zbilansowana dieta, fitness, zdrowa żywność, ekologia, sport, zdrowie i uroda to tylko niektóre hasła, wokół których koncentrowało się to wydarzenie.

Wydarzeniu towarzyszyło wiele dodatkowych atrakcji, jak wykłady o podstawowych błędach żywieniowych w diecie XXI wieku, sposobach na zapobieganie kontuzjom wśród biegaczy, powodach dlaczego warto zrobić detoks organizmu czy faktach i mitach dotyczących SuperFoods. Nie zabrakło również spotkania z trenerką fitness Ewą Chodakowską, która w Biznes Klubie PGE Narodowego poprowadziła jeden ze swoich słynnych treningów. Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia!