Koci weekend w Galerii PGE Narodowego

25 lutego 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Ta wystawa była prawdziwym świętem hodowców kotów oraz fanów tych puchatych przyjaciół. W Galerii PGE Narodowego udało się zgromadzić przedstawicieli wielu wyjątkowych ras, którzy konkurowali ze sobą o tytuł "Best in Show", czyli najpiękniejszego kota wystawy.

Galeria wystawiennicza PGE Narodowego na co dzień gości najbardziej prestiżowe targi, kongresy czy wydarzenia biznesowe, jednak na jeden weekend zmieniła się w wypełnione miaukiem centrum kociego świata. Zarówno w sobotę jak i w niedzielę podczas konkursów rywalizowało ze sobą wiele ras kotów, zarówno bardzo popularnych w Polsce jak i tych mało znanych. Dodatkową atrakcją był oddzielny konkurs kociąt w wieku 4-7 miesięcy, czyli wybór najpiękniejszego kociaka wystawy.

W trakcie wystawy można też było skorzystać z kiermasz, na którym dostępne były kocie zabawki, akcesoria, jak również pamiątki związane z kocią tematyką czy karma i przysmaki dla pupili. Podczas wystawy obowiązywał zakaz sprzedaży kotów, jednak była ona wyjątkową okazją do nawiązania kontaktu z hodowcami.