JAY-Z i BEYONCÉ na PGE Narodowym

12 marca 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

JAY-Z i BEYONCÉ połączą siły i wyruszą w ogłoszoną właśnie stadionową trasę OTR II. Trasa rozpoczyna się we środę 6 czerwca w Cardiff w Wielkiej Brytanii i zagości w 15 miastach Europy oraz w 21 miastach Ameryki Północnej.

Trasę prezentują: Live Nation Global Touring we współpracy z Parkwood Entertainment i Roc Nation. Ogólnopolska sprzedaż biletów na koncert w Warszawie startuje w piątek 23 marca o 10.00.

Karty kredytowe Citi są oficjalnymi kartami trasy stadionowej OTR II, dlatego posiadacze kart Citi mogą skorzystać ze specjalnej przedsprzedaży biletów na koncerty w US, UK i w Europie. Na koncerty wchodzące do sprzedaży 19 marca w US i w Europie posiadacze kart Citi mogą kupić bilety od 14 marca od 12-tej aż do soboty 17 marca do 17-tej (przedsprzedaż Citi w Paryżu kończy się w piątek 16 marca o 18-tej).

Na koncerty w Wielkiej Brytanii, Szwecji i Polsce, posiadacze kart Citi będą mogli nabyć bilety od południa w poniedziałek 19 marca do czwartku 22 marca do godziny 17.00, przed rozpoczęciem generalnej sprzedaży w piątek 23 marca. Szczegółowe informacje znajdują się na: citiprivatepass.com.

Od środy, 14 marca, od 9 rano w Ameryce Północnej i 10 rano w Wielkiej Brytanii i Europie (czasów lokalnych), członkowie Beyhive i subskrybenci TIDAL będą mieli możliwość przedsprzedażowego nabycia biletów. Aby dołączyć do Beyhive i zdobyć dostęp do przedsprzedażowej puli biletów na trasę należy wejść na stronę Beyonce.com. Członkowie TIDAL znajdą szczegółowe informacje o możliwości przedsprzedażowego zakupu biletów na TIDAL.com lub przez aplikacje internetowe i mobilne. Dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl przedsprzedaż rozpocznie się 22 marca o 9.00 i potrwa do godziny 17.00.

Obejrzyj zwiastun trasy na TIDAL. Kod dostępny na: tdl.sh/OTRII.

Latem 2014r., Beyoncé i JAY-Z występowali przez 6 tygodni na wyprzedanych koncertach stadionowych w Ameryce Północnej z niezwykle wyczekiwaną trasą ON THE RUN. Trasę zakończyły dwa międzynarodowe występy w Paryżu, które zostały nagrane przez HBO. Materiał ten został nominowany do nagrody Emmy.


Trasa stadionowa w UK I Europie rozpoczyna się 6 czerwca, część północnoamerkańskiej trasy rozpoczyna się 25 lipca.

JAY-Z AND BEYONCE OTR II TOUR
PGE Narodowy / Warszawa
30 czerwca 2018

Przedsprzedaż TIDAL/Beyhive od 19 marca od 10-tej do 22 marca do 17-tej
Przedsprzedaż CITI od 19 marca od 12-tej /południe/ do 22 marca do 17-tej
Przedsprzedaż na 
LIVENATION.pl od 22 marca od 9-tej do 17-tej

Ogólnopolska sprzedaż na 
LiveNation.pl od 23 marca od 10-tej