Giganci z klocków LEGO na PGE Narodowym!

12 marca 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Jeśli jesteś fanem klocków LEGO, to absolutnie nie możesz przegapić tego wydarzenia! Tylko na PGE Narodowym zobaczysz Międzynarodową Wystawę Budowli z Klocków LEGO. Musisz się pośpieszyć, bo wystawa trwa jeszcze tylko do 25 marca. 

Jest to już trzecia edycja tego wydarzenia, a jego myślą przewodnią jest inwazja gigantów. Organizatorzy prezentują ponad 100 największych i najbardziej efektownych budowli z całej Europy, na których przygotowanie trzeba było wykorzystać aż 10 milionów klocków LEGO! Na dodatek większość eksponatów nigdy wcześniej nie była pokazywana szerokiej publice.

Wśród modeli robiących największe wrażenie należy wymienić m.in.: zajmujący 25 m2 waszyngtoński Kapitol, zbudowane z 500 tys. klocków Gotham City, osobistości ze świata sportu wykonane w skali 1:1 (Kamil Grosicki, Agnieszka Radwańska, Marcin Gortat) czy sięgający 4 metrów Diabelski Młyn.

Organizatorzy nie zapominają również o najmłodszych, dla których przygotowana jest specjalna strefa zabawy z różnorodnymi atrakcjami, zajmująca aż 500 m2! Wśród atrakcji, które czekają na dzieci są m.in. postacie z bajek, takie jak: Kucyki Ponny, Księżniczka Frozen, Aladyn czy Mała Syrenka Arielka.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz TUTAJ.