Konferencja: jak zabezpieczać systemy w IT

16 marca 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Największa konferencja w Polsce poświęcona zagadnieniom bezpieczeństwa i audytu IT przyciągnęła rekordową liczbę 550 uczestników do Centrum Konferencyjnego na PGE Narodowym. Główną tematyką wykładów była kwestia bezpieczeństwa Internetu. 

Program konferencji był bardzo bogaty, ponieważ obejmował łącznie ponad 50 wystąpień i warsztatów. Chociaż najgłośniejszym tematem w ubiegłym roku w kwestii bezpieczeństwa była zmiana prawna powiązana z regulacją RODO, to problematyka wydarzenia koncentrowała się głównie na podstawowych zasadach bezpieczeństwa i możliwościach ich zastosowania.

Na miejsce organizacji konferencji wybrano Centrum Konferencyjne PGE Narodowego, które jest największym w swojej kategorii kompleksem konferencyjnym w Warszawie. Jest to najczęściej wybierane miejsce spotkań biznesowych, głównie ze względu na ogromne możliwości dostosowywania przestrzeni do potrzeb organizatora. Centrum Konferencyjne może pomieścić w sumie aż 1920 osób i obejmuje łącznie ponad 4,2 tys. mkw. powierzchni, co pozwala dowolnie tworzyć konfigurację sal razem z ich wyposażeniem.Centrum Konferencyjne PGE Narodowego jest idealnym miejscem do organizacji szkoleń, prezentacji, konferencji, a także dużych imprez targowych. Uczestnicy takich wydarzeń mają możliwość korzystania z sieci Wi-Fi oraz systemu Digital Signage. Sami organizatorzy imprez mogą wybierać spośród sześciu sal konferencyjnych, z których dwie są wyposażone w system mobilnych ścian dźwiękoszczelnych.

Centrum Konferencyjne ze względu na swoją lokalizację oraz nowoczesne wyposażenie jest doskonałym miejscem także do realizacji bankietów i poczęstunków. Wybór tego miejsca na organizację któregokolwiek z wydarzeń pozwala budować prestiż spotkania biznesowego. Natomiast sama infrastruktura Centrum Konferencyjnego PGE Narodowego daje wiele możliwości zaadaptowania wnętrza na własne potrzeby.

Więcej informacji o Centrum Konferencyjnym PGE Narodowego można znaleźć tutaj: biznes.pgenarodowy.pl.