Największa konferencja dla fanów fitness

19 marca 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Już w tę sobotę, czyli 24 marca, pasjonaci fitnessu i kulturystyki będą mogli spotkać się na Konferencji PEI – Passion Education Inspiration. Będzie to również wyjątkowa okazja do poznania największych gwiazd tego sportu. 

PEI to konferencja, która promuje ruch oraz zdrowe podejście do uprawiania fitnessu i kulturystyki. Jest to pierwsza konferencja o takiej tematyce w Europie, realizowana z tak wielkim rozmachem. Swoją obecność zapowiedziały takie gwiazdy jak: Anna Lewandowska, Ulisses, Radosław Słodkiewicz, Tadeusz Sowiński czy Iwona Wierzbicka.


Organizatorzy podzielili wydarzenie na kilka głównych bloków, takich jak: trening, motywacja, żywienie, suplementacja i doping stosowany w sporcie. Dodatkowo równolegle z prowadzonymi wykładami odbędą się kursy, po ukończeniu których będzie można uzyskać aż 4 certyfikaty! Również dla trenerów personalnych została przygotowana specjalna atrakcja – będzie to dodatkowy panel szkoleniowy na temat efektywnej pracy z klientem.


Konferencja PEI to nie tylko same wykłady, to również atrakcyjna strefa wystawiennicza oraz możliwość skonsultowania się ze specjalistami z branży. Dlatego też przyjdź i poznaj ludzi, z którymi łączy Cię taka sama pasja jak Twoja. Nie przegap najważniejszej konferencji w branży fitness i kup bilety już dziś! Więcej o wydarzeniu przeczytasz TUTAJ.