Weź udział w 13. PZU Półmaratonie Warszawskim

21 marca 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Bieg rozpocznie się 25 marca, czyli w niedzielę, o godz. 10.00 i obejmie dystans 21,097 km. Do udziału w wydarzeniu zgłosiło się już prawie 16 tysięcy biegaczy, mimo że zapisy nadal jeszcze trwają. 

Przed rozpoczęciem biegu w dniach 23-24 marca na PGE Narodowym będzie zlokalizowane Biuro Zawodów 13. PZU Półmaratonu Warszawskiego, gdzie uczestnicy wydarzenia będą mogli odebrać swoje pakiety startowe.

Dodatkowo w tych dniach na terenie PGE Narodowego będą się odbywać targi sprzętu sportowego Expo Sport&Fintess Wiosna 2018. Będzie to niepowtarzalna okazja, aby móc porozmawiać z ekspertami i przygotować się na rozpoczęcie sezonu. Wystawcy zaprezentują bogatą ofertę odżywek, sprzętu biegowego i gadżetów biegowych.

Natomiast w sobotę, czyli 24 marca, będzie możliwość wzięcia udziału w serii otwartych wykładów. Tematyką wykładów będzie bieganie, a całość została przygotowana przez Miesięcznik „Bieganie”.

13. PZU Półmaraton Warszawski to jeden z najważniejszych biegów, które odbywają się w tej części Europy oraz największy bieg w Polsce na tym dystansie. W biegu będą brać udział także charytatywni biegacze w ramach akcji #BiegamDobrze.

Więcej o tym wydarzeniu można przeczytać TUTAJ.