Sobota na PGE Narodowym pełna wrażeń!

24 marca 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Dzisiaj chyba nikt nie mógł narzekać na brak atrakcji, ponieważ na PGE Narodowym wiosnę przywitaliśmy z energią i apetytem. W przygotowanej ofercie znalazły się propozycje zarówno dla fanów sportu, jak i dla fanów dobrego jedzenia. 

Od rana można było uczestniczyć w Konferencji Fitness PEI, w której prelegentami byli m.in. Ulisses i Anna Lewandowska. Ogromną popularnością cieszyła się strefa wystawiennicza, w której zaprezentowano liczne fitnowości. Również od godzin porannych trwało BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy, w trakcie którego można było spotkać samego Czesława Langa. Dla fanów szybkiej jazdy przygotowaliśmy specjalny tor dla rowerów szosowych, mtb i elektrycznych – chętnych nie brakowało! Natomiast dla tych, co zgłodnieli, na błonia PGE Narodowego w ramach wydarzenia Żarcie Na Kółkach: Start Sezonu zjechało około 100 smakowitych foodtrucków, które już od południa kusiły pysznym jedzeniem.

Zobaczcie fotorelację z dzisiejszych wydarzeń, którą dla Was przygotowaliśmy. A dla tych, którzy jeszcze nie zdążyli wybrać się na PGE Narodowy, mamy dobrą wiadomość. BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy i Żarcie Na Kółkach: Start Sezonu będzie można odwiedzić także w niedzielę.

Dodatkowo przypominamy, że już jutro o godzinie 10.00 startuje 13. PZU Półmaraton Warszawski. Trasa półmaratonu będzie przebiegać m.in. obok PGE Narodowego. W biegu zarejestrowało się już ponad 16 tys. uczestników, jednak ostateczną ich liczbę poznamy dopiero w niedzielę.

A jeżeli nie wiecie, gdzie udać się z Waszymi pociechami w niedzielne popołudnie, przyjdźcie na Międzynarodową Wystawę Budowli z Klocków LEGO. Zobaczycie na niej aż 10 milionów klocków, z których zbudowano ponad 100 największych i najbardziej spektakularnych budowli z całej Europy. Pospieszcie się, bo to już ostatni dzień wystawy!

Szczegółowy harmonogram wszystkich wydarzeń można sprawdzić pod adresem: www.pgenarodowy.pl/d663b. Tych imprez nie można przegapić, zatem spędźcie niedzielę z PGE Narodowym. Serdecznie zapraszamy!